59-letnia Demi Moore stała się najgorętszym tematem w Internecie, wszystko za sprawą swojego młodego wyglądu. We wtorek na Instagramie najstarsza córka Demi, Rumer, lat 32, udostępniła kilka zdjęć z kampanii kostiumów kąpielowych Andie Swim, w której występuje u boku swojej matki i siostry Tallulah (27 lat) i Scout (29 lat). Choć między najstarszą córką a matką jest 26 lat różnicy, na fotografiach wyglądają jak dwie krople wody. Fani zaniemówili.

- Nie wiedziałem, że masz trzy siostry. - Wow! Demi wygląda jak twoja starsza siostra. Dalej ma w sobie to coś!! - piszą internauci.

Aktorka wraz z córkami zapozowały w trzech kompozycjach: czarnych strojach jednoczęściowych i bikini, czerwonych strojach, wyglądających jak prosto z “Słonecznego patrolu” oraz w klasycznych strojach jednoczęściowych, typowym wakacyjnym must have.

Zobacz także:

Kampania z wyjątkowym przesłaniem

"W ciągu ostatniego roku bliskość i relacje stały się ważniejsze niż kiedykolwiek. Od samego początku wspierałam Andie Swim jako inwestor, a teraz, bardziej niż kiedykolwiek czuję, że to idealny czas, aby dołączyć do nich i wspólnie powitać lato pełne wspólnoty i wolności. Szczególnie, że robię to razem z córkami! Bardzo zależało mi na włączenie moich córek do tej kampanii i mam nadzieję, że inni również wykorzystują w swoim życiu okazję do nawiązania pięknych relacji i świętowania każdej chwili z ludźmi, których kochają" - pisze na swoim koncie na Instagramie aktorka.

Celem kampanii było pokazanie, że niezależnie od daty urodzenia, kroju, koloru czy rozmiaru - każda kobieta znajdzie coś, w czym będzie czuła się komfortowo i pięknie.

Bądź jak Demi Moore

Sezon wakacyjny rusza pełną parą, dlatego wybrałyśmy dla Ciebie kostiumy kąpielowe w stylu Demi i córek w kampanii reklamowej, które będą idealne zarówno dla mamy jak i córki. Klasyczna czerń, czerwony kostium jak ze “Słonecznego Patrolu” czy retro biel? Który strój wybierasz?