Demi Lovato zaprojektowała/y wibrator: "nic nie daje więcej siły, niż świadomość, że przyjemność leży w twoich rękach"

Demi Lovato, która/y dokonała publicznego coming outu i poinformował/a, że jest osobą niebinarną, właśnie ogłosił/a, że zaprojektował/a autorski wibrator. "Różdżka Demi" - tak nazywa się erotyczny gadżet Demi Lovato, który właśnie trafił do sprzedaży. Gwiazda przyznał/a, że chęć stworzenia gadżetu erotycznego wzięła się z potrzeby usunięcia piętna grzechu i wyrzutów sumienia z przyjemności oraz po to, by przenieść satysfakcję z seksu na wyższy poziom. 

"Nie ma nic bardziej wzmacniającego, niż wzięcie przyjemności we własne ręce. W końcu wszyscy zasługujemy na orgazm!", mówi.

Jak donosi "Page Six", gadżet powstał we współpracy z internetową platformą sprzedaży zabawek erotycznych Bellesa Boutique. Wibrator ma osiem trybów wibracji i kosztuje ok. 317 złotych. 

Widać, że oficjalny coming out pozwolił Demi Lovato lepiej poczuć się z własną tożsamością płciową i pokonać demony przeszłości. Artystka w wywiadach wielokrotnie opowiadał/a o zmaganiach z zaburzeniami odżywiania, czy uzależnieniem od narkotyków i alkoholu