Dawid Podsiadło wspiera WOŚP 2019

Dawid Podsiadło dołączył do grona gwiazd wspierających w tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pamiętacie słynny Małomiasteczkowy Kiosk, który w październiku ubiegłego roku stanął przed Pałacem Kultury i Nauki, a następnie ruszył w promocyjną trasę po całej Polsce? Można było kupić w nim słodycze, prasę, bilety oraz nową płytę Dawida Podsiadły, w okienku można zaś było spotkać artystę we własnej osobie. Nietypowa akcja promocyjna podbiła serca fanów z całej Polski, a Małomiasteczkowy Kiosk stał się najbardziej obleganym "salonem prasowym" w Polsce, święcąc prawdziwe triumfy na Instagramie. Teraz można kupić go na aukcjach WOŚP. I nie, to nie jest żart!

Dawid Podsiadło sprzedaje kiosk na aukcjach WOŚP 2019

Na aukcje WOŚP 2019 trafiła prawdziwa budka, z którą artysta jeździł po całej Polsce w trakcie promocji swojej nowej płyty "Małomiasteczkowy". Zdjęcia kiosku pojawiły się na stronie Charytatywni Allegro, gdzie trwa licytacja. 

- To jest Małomiasteczkowy Kiosk. Mogliście mnie widzieć w nim jak sprzedawałem draże Korsarze pod Pałacem Kultury i Nauki oraz na Małomiasteczkowej Trasie. Teraz możesz go kupić – tak, mam na myśli kiosk. Oczywiście z dostawą*, bo wiadomo, że nie damy rady Ci go wysłać. Zwycięzcy aukcji kiosk dostarczę osobiście, i nawet coś w nim sprzedam - poinformował Dawid Podsiadło w sieci.

Póki co, Małomiasteczkowy Kiosk osiągnął na aukcjach WOŚP 2019 kwotę 2000 zł. Osoba, która go wylicytuje będzie miała szansę spotkać się z Dawidem Podsiadło, artysta zapowiedział bowiem, że dostarczy go osobiście. Jest tylko jeden warunek: trzeba dysponować (choćby niewielkim) kawałkiem przestrzeni w miejscu zamieszkania, na którym mógłby stanąć kiosk.

To nie pierwszy raz, kiedy Podsiadło angażuje się w pomoc najbardziej potrzebującym. Podczas Małomiasteczkowej Trasy mogliśmy licytować tzw. Złote Bilety, które umożliwiały spotkanie z Dawidem przed koncertem. Dochód z ich sprzedaży był przekazywany na organizacje charytatywne.

Dawid Podsiadło, Kasia Tusk, Ewa Chodakowska - kto jeszcze wspiera WOŚP?

Aukcje WOŚP 2019 wspiera w tym roku wiele polskich gwiazd. Kasia Tusk przekazała na licytację swoją suknię ślubną, którą długo utrzymywała w tajemnicy. Wielką Orkiestrę wsparły w tym roku również inne gwiazdy. Na aukcji można wylicytować letni obóz prowadzony przez Annę Lewandowską, oraz zaproszenie na Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 13 stycznia 2019. W tym roku zebrane podczas WOŚP pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Największym zainteresowaniem cieszy się aukcja Roberta Lewandowskiego, której zwycięzca będzie mógł zjeść lunch z piłkarzem. W tej chwili trzeba za nią zapłacić ponad 30.000 złotych. Czy fani Dawida Podsiadły pobiją ten rekord?