Danuta Stenka zachwyciła wszystkich na gali Orły 2021. 59-letnia gwiazda białym total lookiem skradła show

Choć nagrodę za drugoplanową rolę kobiecą sprzed nosa "sprzątnęła" jej Kinga Preis, to 59-letnia Danuta Stenka dziś jest na ustach wszystkich. Dlaczego? Dawno nie widziana na ściankach aktorka wyglądała zabójczo! Jesteśmy przyzwyczajeni, że zachwyca nas zarówno bezbłędnymi rolami (nominowana do nagrody za drugoplanową rolę w "Sala samobójców. Hejter"), jak i stylizacjami. Ale tym razem powaliła na kolana wszystkich. Gwiazda ubrana była w biały satynowy komplet od Macieja Zienia: szerokie spodnie, bieliźnianą bluzkę na ramiączka i nonszalancko zarzuconą marynarkę z satynowymi połami. Danuta Stenka wyglądała jak rasowa Francuzka! Zachowawczą, elegancką stylizację podbiła długimi, ekstrawaganckimi kolczykami i metaliczną torebką, które nadały pazura białemu total lookowi. Ale ostateczny efekt zrobił delikatny makijaż i gładko zaczesane włosy.

Ta stylizacja tylko podkreśliła wrodzoną klasę przepięknej aktorki.

Biały total look Danuty Stenki - jak uzyskać podobny efekt?

59-letnia Danuta Stenka zdecydowała się na look we francuskim stylu: elegancki, androgyniczny, ale nadal bardzo seksowny. I przede wszystkim wpisujący się w najnowsze trendy, bo biel, zwłaszcza w total looku, czyli od stóp do głów, to trend lansowany przez największe domy mody.  

Do garniturowych spodni w kant w tym samym odcieniu, aktorka wybrała kontrastową superzmysłową bieliźnianą bluzkę na ramiączkach, co sprawiło, że wyglądała jak rasowe Francuzki: sensualnie i nonszlancko.

To, co podbiło cały look i podkreśliło piękny naturalny makijaż i gładką fryzurę odsłaniającą szlachetną, dojrzałą urodę aktorki, to długie srebrne kolczyki z cyrkoniami. Opadające kaskadowo na wzór wodospadu, podkreśliły kości policzkowe i długą, smukłą szyję oraz dodały blasku całej twarzy. 

ZOBACZ TEŻ: