Kawior w kremie - warto inwestować?

Kawior zawiera mnóstwo cennych substancji - minerałów, witamin (m.in. A,D i E) oraz kwasów tłuszczowych. Ten cenny składnik świetnie stymuluje naturalną odnowę komórkową, dzięki czemu zauważalnie poprawia stan dojrzałej, zmęczonej lub pozbawionej blasku skóry. Jednocześnie kawior wykazuje silne właściwości przeciwzmarszczkowe. Łatwo rozpoznać kobiety, które regularnie stosują serum z kawiorem. Ich skóra zachwyca gładkością, a zmarszczki niemal niewidoczne. Ikra jesiotra jest również bardzo dobrym źródłem antyoksydantów, dzięki czemu nie tylko skutecznie chroni skórę przed wolnymi rodnikami, ale również wzmacnia pełniący funkcję bariery ochronnej płaszcz hydrolipidowy. W efekcie skóra promienieje młodzieńczym blaskiem, ale również jest zabezpieczona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Krem z kawiorem jest sprzymierzeńcem pięknej i młodo wyglądającej skóry. Możesz jeszcze skuteczniej wykorzystać znajdujące się w kawiorze witaminy i minerały i spodziewać się bardziej spektakularnych rezultatów. Pozwól, by kawior zdominował twoją wieczorną pielęgnację skóry. W nocy mają miejsce ważne procesy regeneracyjne organizmu, w tym naskórka. Możesz dodać im mocy, stosując na noc kosmetyki bogate w witaminę A. Jednym z lepszych źródeł retinolu (witaminy A) jest właśnie kawior. Jeśli więc twojej skórze potrzeba wigoru, widać na niej przemęczenie, nałóż wieczorem krem z kawiorem i spodziewaj się pięknych rezultatów następnego… i każdego kolejnego ranka.

Krem z kawiorem jest idealnym kosmetykiem dla kobiet, u których zmarszczki są już widoczne. Kawior jest bardzo dobrym źródłem silnie regenerującej witaminy A (retinolu), dzięki czemu znakomicie rewitalizuje skórę z widocznymi zmarszczkami. Kosmetyki z kawiorem są niczym zastrzyk mocy dla szarej skóry. Skrupulatnie nakładane przywracają skórze naturalny blask oraz zmniejszają widoczność zmarszczek, bruzd i nierówności. Pełna blasku, jędrnaoraz wzmocniona skóra będzie zachwycać pięknem, niezależnie od tego, ile lat minęło od twoich osiemnastych urodzin.

Częstą przyczyną zbyt wczesnego starzenia się skóry są wolne rodniki. Zanieczyszczenia środowiska, stres czy dym tytoniowy zwiększają ich ilość, co nie pozostaje bez wpływu na skórę. Niełatwo wyeliminować z codziennego życia stres czy smog, ale już zmiana podejścia do pielęgnacji skóry może zdziałać cuda.

Najskuteczniejszą bronią w walce z wolnymi rodnikami są antyoksydanty, szczególnie zawarta m.in. w kawiorze witamina E. Z tego powodu krem z kawiorem skutecznie zabezpiecza skórę przed przedwczesnym pojawianiem się objawów starzenia, co czyni go odpowiednim kosmetykiem także dla 20- i 30-latek, które chcą zachować młody wygląd skóry przez długie lata. W przypadku zmarszczek bowiem sprawdza się znane porzekadło, że zdecydowanie lepiej zapobiegać niż potem leczyć.

Sława kawioru - jako jednego z najsilniejszych składników dedykowanych walce ze zmarszczkami – jest uzasadniona. Nie czekaj więc i czym prędzej kup swój pierwszy krem z kawiorem.