Czy jesteś gotowa na romans?

Nasze uczucia, jak większość zjawisk na świecie, podlegają pewnym określonym cyklom. W przypadku tej wyjątkowej numerologii pełny cykl trwa dziewięć lat. Całe życie dzieli się więc na dziewięcioletnie okresy rozwoju uczuć.

Obliczenie, którym rokiem twojej indywidualnej dziewięciolatki jest bieżący, nie sprawi ci żadnych problemów. Odliczanie zaczynamy od dnia swoich urodzin. Na przykład jeśli pojawiłaś się na świecie 25 maja 1985 r., twoja pierwsza dziewięciolatka zaczęła się właśnie tego dnia i trwała do 24 maja 1994 roku. Drugi dziewięcioletni okres obliczysz, dodając 9 lat, kolejny – plus 9 lat i tak dalej. Każdy rok dziewięcioletniego cyklu jest inny – w jednym pragniesz romantycznych uniesień, w drugim bardziej ci zależy na miłości fizycznej i mocnych wrażeniach. Podziel swój wiek przez 9 Masz np. 30 lat. Oznacza to, że do tej pory przeżyłaś trzy dziewięcioletnie cykle (9 x 3 = 27), a teraz jesteś w czwartym roku czwartej dziewięciolatki. Zatem bieżący rok twojego dziewięcioletniego cyklu uczuciowego określa liczba 3.

Aby określić relacje z partnerem, w taki sam sposób oblicz, w którym on jest roku cyklu uczuciowego. Być może przeżywa teraz okres romantycznych uniesień, a ty oczekujesz od niego gorących namiętności. Nie spodziewaj się rzeczy niemożliwych, ale dostosuj się do niego i postaraj się dać mu to, na czym mu w danym roku najbardziej zależy.Gdy już znasz wasze liczby w dziewięcioletnim cyklu, sprawdź, czego możecie oczekiwać od siebie nawzajem. 

Artykuł pochodzi z nowego na rynku magazynu "Magia życia". Szukasz lektury na lato? Kup nowy magazyn „Magia Życia”

W nim znajdziesz aż 100 stron doskonałej rozrywki do poczytania na „leżaku”: testy psychologiczne, wakacyjna porady i wskazówki, opowieści o miłości i seksie, niezwykłe historie prosto z życia, krzyżówki na dobry wakacyjny nastrój.

 

Zobacz także: