Ważne pytania, na które warto sobie odpowiedzieć

Wiele z nas często zadaje sobie pytanie: "Czy mój związek ma szansę przetrwać?". Jeśli i ty jesteś akurat w takim momencie życia, że zastanawiasz się, czy twoja relacja z partnerem dalej ma sens, z odpowiedzią przychodzi profesor psychologii z Manmouth University, Gay W. Lewandowski. Opracował on kwestionariusz składający się z piętnastu pytań, które mają nam dać odpowiedź na tę kwestię. 

„Skąd mam wiedzieć, że jestem w odpowiednim dla siebie związku?” - to najczęściej zadawane pytanie w gabinecie psychologa.

To prawdopodobnie najpopularniejsze pytanie, na które zadający sami nie mogą sobie odpowiedzieć – powiedział w rozmowie z The Independent – Natomiast gdy starają się tego dowiedzieć często nie wiedzą jakie pytania zadawać, by nie zadawać niewłaściwych pytań.

W naszej galerii znajdziecie 15 pytań, na które powinniście sobie odpowiedzieć sami szczerze ze sobą. Fajnym pomysłem jest pokazanie pytań partnerowi czy partnerce. Jeśli potraficie szczerze rozmawiać, warto omówić i porównać swoje odpowiedzi.