Wiosną otaczają nas piękne i pachnące kwiaty. Wiele z nich nie tylko przynosi nam ukojenie i radość, ale mają także magiczne właściwości. Warto je poznać i korzystać z ich mocy. Niektóre podpowiedzą nawet, jaka czeka cię przyszłość oraz czy jest wam pisane szczęście w związku? Miłosna wróżba kwiatowa przyniesie odpowiedź. Przekonaj się, co czeka ciebie.

Sprawdź, czy jest wam pisane szczęście

W tradycjach ludowych od wieków znane są wróżby z kwiatów i roślin. Do dziś przekazuje się z pokolenia na pokolenie metody przepowiadania przyszłości z przymrużeniem oka z takich kwiatów jak stokrotki czy bzy. Mogą one podpowiedzieć w kwestiach związanych z miłością, ale także z pracą, bogactwem lub podróżami. Najczęściej jednak zasięgamy porady u kwiatów na temat związków. Na przełomie maja i czerwca warto wykonać prostą wróżbę z pomocą konwalii. Ten delikatny kwiat symbolizuje szczęście, zgodę, pomyślność oraz delikatność.

Do wykonania miłosnej wróżby z konwalii potrzebować będziesz przynajmniej 3 gałązek tej rośliny. Warto wykorzystać w tym celu bukiecik konwalii od ukochanego. Możesz również zerwać je z domowego ogródka bądź zakupić na ryneczku. Pamiętaj, by nie podbierać ich z miejsc publicznych i kwiatów dziko rosnących.

Zebrane konwalie wkładamy do szklanki z wodą i stawiamy na parapecie okna. Nakładamy na nie ręce i pytamy głośno: czy jest nam pisane szczęście w związku? Następnie należy skupić się na swojej miłosnej relacji. Najlepiej wykonywać tę wróżbę w okolicy pełni Księżyca (najbliższa 4 czerwca). Kwiaty zostawiamy na noc i rano sprawdzamy ich stan.

Zobacz też:

Miłosna wróżba kwiatowa przyniesie odpowiedź

Miłosna wróżba z konwalii sprawdza się w przypadku różnych związków – tych obecnych, ale także tych wymarzonych lub takich, w których partnerzy tymczasowo się rozstali. W przypadku pytań o przyszły związek wróżba wskaże, czy warto rozpoczynać starania o tę relację. 

Tak odczytasz miłosną wróżbę z konwalii:

Zobacz także:

  • Konwalie zwiędły – związek nie przetrwa lub przyniesie wiele cierpienia.
  • Konwalie częściowo zbrązowiały – związek przyniesie sporo wzlotów i upadków.
  • Konwalie uschły – związek nie przetrwa i rozpadnie się.
  • Konwalie są świeże – związek przetrwa wiele burz i rozkwitnie miłością. Pisane jest wam wielkie szczęście.

Podobno może się również zdarzyć, że konwalie znikną, zostaną przez kogoś zabrane, wyrzucone lub przewróci się szklanka. W takim wypadku jest to ostrzeżenie, by nie wchodzić w taki związek, a obecne w nim osoby czeka niebezpieczeństwo. Niektórzy odczytują to także jako znak, że jeden z partnerów jest wampirem energetycznym, który utrudnia rozstanie.

Sprawdź także: