W pędzie dnia codziennego zupełnie zapominamy o tym, że nawet kilka minut oddechu czy jedno, miłe słowo, mogą dać nam więcej siły do kolejnych działań niż cały dzień w SPA. Takie momenty przychodzą jednak często niespodziewanie. Nigdy nie wiemy czy będzie to sąsiad, który przytrzyma nam drzwi, starsza kobieta, której pomożemy z zakupami, czy może… Kapsel Tymbarku! 

„A gdzie się pani tak spieszy?” – zagaduje kobietę z walizką. – „Spokojnie. Szczęście czeka za rogiem”.

Studio Tymbark, największy polski kanał markowy na YouTubie, wyszło poza świat online. Squad Studia Tymbark, na czele z Kapslem Tymbarku, wyruszył w Polskę z największymi influencerami po to, żeby szerzyć ideę „Kochaj życie”. W ostatniej podróży Kapslowi towarzyszyła dwójka topowych internetowych influencerów WAKSY (Paulina Soboń i Przemek Burkacki) oraz Kaluch. To również dzięki nim zagadywani na ulicy reagowali szerokimi uśmiechami, często mówiąc „Zrobiliście mi dzień, jesteście cudowni i najlepsi!”.  

Jeśli jesteście ciekawi o co dokładnie chodzi, chcecie poprawić sobie humor i przypomnieć jak niewiele potrzeba do szczęścia to koniecznie zajrzyjcie na kanał Studia Tymbark. Wszystkie te pozytywne emocje zostały nagrane!

 

Tymbark nie ogranicza jednak wielkości swojego Squadu! Każdy (dosłownie) może zostać jego członkiem i razem z największymi influencerami wyruszyć w podróż po Polsce, aby wywoływać uśmiech, świetnie się przy tym bawiąc. Wystarczy wejść na stronę studiotymbark.com i od 20 do 31 grudnia wypełnić formularz.

Działajcie, uśmiechajcie się, pomagajcie i… kochajcie życie!