Glastonbury Festival to jedna z najbardziej popularnych imprez muzycznych, odbywających się w Wielkiej Brytanii. Podczas tego festiwalu, który inaczej nosi nazwę Glasto, można posłuchać najlepszej współczesnej muzyki rockowej i alternatywnej. Dlatego właśnie na festiwal zjeżdżają co roku również gwiazdy z całego świata. To doskonałe miejsce, żeby poczuć się swobodnie i zawierać nowe znajomości. Chyba z tego właśnie założenia wyszli: Brad Pitt i Sienna Miller. Jak donosi jeden z korespondentów Daily Star Online oraz The Sun, tuż po północy widziano ich razem, przytulonych... Widać było, że świetnie się ze sobą czują. Ponoć całowali się w strefie dla VIP-ów. Sienna bawiła się w towarzystwie swoich znajomych, z Bradley’em Cooperem i Noelem Gallagherem, ale spędziła również trochę czasu z Bradem.

„Brad i Sienna nie mogli oderwać od siebie rąk, dotykali się i głaskali, jak tylko mieli taką możliwość. Wyglądali na bardzo sobie bliskich” - mówi informator portalu.

To ciekawe, jeszcze kilka tygodni temu pisano że Brad zaszył się w pracowni architektonicznej w Los Angeles, stracił na wadze i bardzo przeżywa rozstanie z Angeliną. Pisano również o rzekomym romansie Angeliny Jolie z jej byłym mężem Johnnym Lee Millerem. Angelina i Johnny byli małżeństwem w latach 1996-1999. Miller był pierwszym mężem Jolie, potem aktorka wyszła za Billy'ego Boba Thorntona. Dopiero jej trzecim mężem był Brad Pitt.

Czy rzeczywiście Sienna Miller będzie nową partnerką Brada Pitta?

Plotki o bliskiej relacji Sienny i Brada pojawiły się już wcześniej, ponoć byli widywani w restauracji na wspólnym obiedzie w Los Angeles (tak donosił PageSix.com). Ponoć podczas Glastonbury Festival widać było dużą chemię między aktorami. Pamiętajmy, że Sienna Miller to bardzo piękna kobieta, przez wiele lat zawikłana była w dosyć burzliwy związek z Jude Law, z którym rozchodziła się kilka razy. Ponoć głównym powodem ich rozstań była niewierność Jude Law. Aktorka była widywana również w towarzystwie: Daniela Craiga, Rhysa Ifansa, Balthazara Getty, Haydena Christensena, a nawet Leonarda DiCaprio.

Myślicie, że uda jej się z Bradem Pittem?

 

#siennamiller #london

Post udostępniony przez Sienna Miller (@siennamiller1) 28 Wrz, 2014 o 12:10 PDT

Przeczytaj o Sienna Miller