Czerwony koralik chroni przed pechem. Dzięki aktywowaniu magicznych właściwości w prosty sposób ochronisz się przed kłopotami. Pamiętaj jednak, że biała magia ma działanie wspomagające. Nie zastąpi realnego działania, ani nie zdejmuje z nas odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Zobacz także:

Dlaczego czerwony koralik chroni przed pechem?

Niektóre osoby mogą nie wiedzieć, dlaczego czerwony koralik chroni przed pechem. Odpowiedź jest niezwykle prosta. Dzieje się tak, ponieważ ten wyjątkowy koralik:

  • ma kształt kuli, co symbolizuje nieskończoność, wieczność i ideał, a jednocześnie okrągła i gładka powierzchnia odbija negatywną energię,
  • ma kolor, który sam w sobie odstrasza i odpycha zło, a wzmacnia pozytywne emocje takie jak miłość,
  • odpowiednio aktywowany, neutralizuje pecha i blokuje dostęp wampirom energetycznym,
  • tworzy dookoła nas ochronną bańkę, która chroni nas przed negatywnymi wibracjami wysyłanymi przez nieprzychylne nam osoby.

Jak się zatem możesz przekonać, czerwony koralik ma wyjątkowe właściwości magiczne, które sprawią, że pechowe sytuacje będą nas omijać szerokim łukiem. Zanim jednak rozpoczniesz praktykowanie białej magii, zastanów się nad swoją intencją. Koniecznie musi być ona jasno sprecyzowana i klarowna oraz nie może działać na szkodę innych osób.

Przeczytaj także: 

Jak aktywować czerwony koralik, by skutecznie chronił przed pechem?

Wyjątkowe właściwości tego niezwykłego okrągłego przedmiotu nie są żadną tajemnicą. Jednak nie każdy koralik ochroni nas przed kłopotami i problemami życia codziennego. Zdaniem specjalistów konieczna jest jego aktywacja.  Poniżej znajduje się szczegółowa instrukcja, jak aktywować czerwony koralik, by skutecznie chronił przed pechem.

  1. Oczyść swoje myśli z negatywnej energii.
  2. Weź do ręki czerwony koralik. 
  3. Wypowiedz w myślach swoją intencję, cały czas go pocierając koralik. Jeśli wyślizgnie ci się z dłoni, zakończ aktywację i odczekaj minimum 3 dni przed ponowną próbą.
  4. Wyobraź sobie, jak będziesz się czuła, gdy pech odpuści. Zastanów się, co możesz zrobić, by zmienić swoją sytuację.
  5. Gdy poczujesz, że koralik zaczął wysyłać energię, oznacza to, że aktywacja przebiegła pomyślnie.

Aby ochronić się przed pechem i wampirami energetycznymi noś ten koralik zawsze przy sobie.

Zobacz także:

Sprawdź: