W wielkomiejskiej dżungli stworzyliśmy azyl, gdzie przynajmniej na krótka chwilę można odciąć się od codziennych problemów, zwolnić tempo życia, odnaleźć czas na relaks. Biosfeera to miejsce, gdzie odnajdziesz spokój i zadowolenie zmysłów kosztując pysznych, lekkostrawnych oraz dietetycznych dań kuchni wegetariańskiej przygotowanych ze świeżych produktów.

Inspiracje do naszego menu czerpaliśmy z kuchni świata wybierając z nich to, co najlepsze i najzdrowsze.

Wnętrze restauracji biosfeera jest ciepłe i jednocześnie eleganckie. Nieformalna atmosfera, miękkie fotele i kanapy, nastrojowe oświetlenie i specjalnie dobrana muzyka to cechy naszej restauracji.

Sala znajdująca się na pierwszym piętrze umożliwia zorganizowanie zamkniętego spotkania przy stolikach dla 60 osób lub przyjęcia coctailowego dla 120 osób. Zatem jest przestrzenią, którą można przystosować dla zorganizowania  zarówno lunchu biznesowego, uroczystości rodzinnej lub imprezy okolicznościowej.

Wiosną i latem biosfeera zaprasza do ogródka, gdzie wśród zieleni znajduje się 11 stolików, część z nich pod zadaszeniem. Ze względu na lokalizację na terenie ogródka jordanowskiego wielu naszych klientów przychodzi do nas z dziećmi. Dla najmłodszych mamy kilka wybranych, uwielbianych przez dzieci dań w menu oraz zabawki, stoliczki i radosną atmosferę.

Zapraszamy do nas codziennie od 10.00 do 22.00.