Cygańskie rytuały i zaklęcia mają wielką moc. W końcu ich opracowanie to wieki przekazywanej sobie wiedzy. Działają na pieniądze, ochronę, uroki, a także pomagają w sercowych sprawach. Bardzo skuteczny cygański sposób na przyciągnięcie miłości wiąże się ze znanym domowym składnikiem, jakim jest miód. Sprawdź, jak wykonać to miłosne zaklęcie i odkryj magię miodu.

Cygańskie zaklęcie miłosne – jak się przygotować?

Nie każdy wie, że cyganie od wieków używali miodu, by spełniać różne intencje. Miód świetnie przyciąga miłość, której szczerze pragniemy. Naturalnie ta słodka substancja klei do siebie rzeczy i zamyka je na zawsze. Dlatego symbolicznie miód przyciągnie miłość do naszego życia. Aby wykonać cygański sposób na przyciągnięcie miłości, potrzebujesz:

  • słoika z miodem
  • łyżeczki
  • jasnej świecy

Te 3 proste składniki pomogą nam przeprowadzić silnie wiążący rytuał miłosny. Miód musi być naturalny, najlepiej, by był to nieużywany wcześniej słoik, dzięki temu intencja będzie mocniejsza. Łyżeczka powinna być czysta, najlepiej, jeśli jest srebrna.

Zobacz też:

Jak wykonać cygański sposób na przyciągnięcie miłości?

Z rytuałem, jak z miłością, nie zależy się spieszyć. Zaplanuj wykonanie zaklęcia na spokojny wieczór. Oczyść swoje myśli i skup się na szczerym pragnieniu miłości. Ważne, by rozdzielić pragnienie przyciągnięcia miłości ogólnie od przyciągnięcia wybranej osoby. Jeśli chcemy przyciągnąć serce wybranka, należy być pewnym swojego wyboru, inaczej rytuał może was związać na długi czas, nawet jeśli nie będzie się wam układało. Aby wykonać cygańskie zaklęcie miłosne:

  1. Zapal świecę i ogrzej nad nią ręce.
  2. Otwórz słoik z miodem, nabierz łyżkę miodu.
  3. Miodem narysuj na swoim języku serce, zamknij usta.
  4. Myśl intensywnie o pragnieniu miłości lub o osobie, którą kochasz i której pragniesz.
  5. Gdy miód się rozpuści, możesz przełknąć i zjeść miód.
  6. Zgaś świecę.

Pamiętaj, że symbol serca jest tu bardzo ważny. Popularne staje się zaklęcie z innymi symbolami, ma ono jednak moc wiązania uczuć, które może zadziałać wbrew oczekiwaniom. Serce łagodzi magię miodu i sprawia, że miłość przychodzi naturalnie i delikatnie. Uważaj, by rozważnie je stosować, ponieważ ma dużą moc sprawczą. Może je wykonywać także do naprawy związków i umacniania miłości.

Sprawdź także:

Zobacz także: