Kiedy w twoim życiu nagle pojawiają się nieszczęścia, kłopoty, a pech depcze ci po piętach, to może być sprawa rzuconej klątwy. Objawia się serią przykrych zdarzeń, zmian, złym samopoczuciem i podobnymi zjawiskami. Być może urok został rzucony nawet nieświadomie. Zdarza się to, gdy ktoś emanuje negatywną energią. Skutki mogą być opłakane. Należy się tym jak najszybciej zająć. Nam Cyganka zdradziła sposób na zdejmowanie klątwy. Jest prosty i zajmie ci tylko 5 minut. Potrzebne składniki znajdziesz w każdym domu

 

Cygańska metoda na zdejmowanie klątwy. Od czego zacząć?

Romowie, zwani potocznie Cyganami, to lud związany z magią i przesądami. Wiedzę i moce mają zazwyczaj kobiety, które potrafią wróżyć, wykonywać zaklęcia, a także rzucać i zdejmować uroki. Swoje tajemnice zazwyczaj trzymają dla siebie, ale czasem udaje się dotrzeć do cennych sekretów. By pozbyć się rzuconej klątwy, trzeba najpierw rozpoznać, co dokładnie jest problemem i jak się objawia. Sytuacje lub pytania zapisz na kartce, dokładnie opisując pechowe wydarzenia. Przygotuj jajko, świecę oraz czerwoną kredkę lub długopis.

Zobacz też:

Jak zdjąć klątwę cygańskim sposobem?

Po przygotowaniu opisu problemu, pytań i wątpliwości, kartkę należy złożyć na 4. Zdejmowanie klątwy wykonujemy po zachodzie słońca w spokojnym miejscu bez hałasów. Należy się skupić i zrelaksować. Oto jak zdejmujemy klątwę sekretnym sposobem Cyganki:

  • Zapalamy świecę w bezpiecznym miejscu.
  • Kartkę bierzemy w dłonie i wymawiamy prośbę, np. "Od złych uroków a kysz, a kysz!", "Niech klątwa minie, nim ten płomień zginie".
  • Papier rozkładamy i przekreślamy zapisy czerwoną kredką. Kreślimy wyraźny X, obejmujący cały tekst.
  • Kartkę składamy i podpalamy nad świecą. Odkładamy, by bezpiecznie się żarzyła, np. do popielniczki.
  • Bierzemy jajko i kreślimy nim okręgi na łokciach i kolanach.
  • Następnie okręgi robimy nad głową.
  • Jajko rozbijamy do miski i mieszamy palcem. Jeśli płyn jest mętny, czynności trzeba będzie powtórzyć kolejnego dnia, aż do uzyskania czystej, szklistej mieszanki.

Po oczyszczaniu aury gasimy świecę i kartkę, jeśli nadal się pali. Warto symbolicznie umyć dłonie, by zdjąć z siebie resztki klątwy.

Sprawdź też:

Zobacz także: