Kolekcja rozwija bogate już doświadczenie marki CYBEX w łączeniu świata branży dziecięcej ze światem mody i muzyki, po wcześniejszej współpracy z takimi ikonami, jak DJ Khaled, Jeremy Scott, czy Karolina Kurkova.

Kolekcja jest uosobieniem pasji, energii i miłości Aleca do jego rodziny. Dzięki kluczowym elementom designu podkreślającym klasycznego ducha rock’n’rolla doskonale odzwierciedla jego styl życia jako muzyka.

Żywy czarno-czerwony nadruk w panterkę oraz szereg specjalnych detali, takich jak naszywki, złote piny i punk-rockowe łańcuszki zostały płynnie zintegrowane ze stylem kolekcji.

Rockstar obejmuje kultowe produkty marki CYBEX, takie jak wózek PRIAM i MIOS, niemowlęcy fotelik samochodowy CLOUD Z2 i-SIZE oraz śpiworek do wózka. Kolekcja odzwierciedla wizję marki, która promuje połączenie najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz funkcjonalności z najnowszymi trendami i ekscytującym designem. 

Odnosząc się do kolekcji, Alec Völkel mówi: “CYBEX to marka dla nowoczesnych rodziców. Wraz z moją żoną chcemy, aby nasze dzieci były bezpieczne, ale również stylowe – dzięki CYBEX to możliwe!
Kiedy dostałem propozycję stworzenia własnego projektu, wszyscy byliśmy ogromnie podekscytowani, a następnie zakochani w efektach współpracy, którymi chcieliśmy podzielić się ze światem. Martin i ja przyjaźnimy się od kilku lat. Ta relacja sprawiła, że cały proces projektowania był wyjątkowym doświadczeniem”.

Martin Pos, założyciel marki CYBEX, komentuje: “Współpraca z przyjacielem, takim jak Alec, była po prostu niesamowita. 
Nasza osobista więź dała całemu zespołowi ogromne pokłady pozytywnej energii, a praca nad kolekcją była jednym z najlepszych procesów w historii. Stworzyliśmy coś idealnie odzwierciedlającego styl życia Aleca, jednocześnie odwołując się do podstawowej filozofii marki CYBEX”.


Kolekcja CYBEX Rockstar będzie dostępna w sklepach stacjonarnych oraz online od września 2022 roku.

Zobacz także: