Na talię osy

POLECAMY: magnetyczną tarczę obrotową (149 zł). Stań na niej z lekko ugiętymi kolanami, ręce unieś na wysokość piersi. Skręcaj biodra i nogi na boki, tułów zaś w stronę przeciwną do nich. Ćwicz 10 minut.

Na plecy i płaski brzuch

POLECAMY: wiosła takie, jak do ćwiczeń pilates (69 zł). Usiądź na kanapie, stopy włóż w zaczepy, dłońmi chwyć drążek. Wyprostuj nogi i plecy, a następnie pewnymi, szybkimi ruchami 20 razy przyciągnij drążek do brzucha i odsuń od siebie.

Na idealne ramiona

POLECAMY: gumowe kółko zwane superring (79 zł). Chwyć je dłońmi w wyznaczonych miejscach, ugnij ręce i podnieś je na wysokość piersi. Na przemian rozciągaj i ściskaj kółko 15 razy. Po krótkiej przerwie powtórz ćwiczenie.

Na szczupłe uda

POLECAMY: motylek (69 zł). Usiądź na brzegu fotela, nogi w kolanach ugnij pod kątem prostym i całe stopy oprzyj o podłogę. Skrzydła motylka włóż między kolana. Napnij mięśnie brzucha i wyprostuj plecy. Następnie 20 razy ściskaj motylka - przysuwając i odsuwając kolana. Zrób 3 serie ćwiczeń.

Na zgrabne, ładne łydki

POLECAMY: rowerek typu rotor (159 zł). Usiądź na brzegu fotela. Wyprostuj plecy, lekko ugnij ręce w łokciach, dłonie swobodnie połóż na oparciach. Oprzyj stopy na pedałach i zacznij "jechać" na rowerku (prostując przy tym nogi). Pedałuj 30 minut w umiarkowanym tempie, czyli tak, byś nie dostała zadyszki.

BEZPŁATNE PORADY

Specjalista mgr Katarzyna Sempolska, trener fitness dyżuruje 4 czerwca w godz. 10.00-12.00 pod numerem telefonu 0-800 100 130.

Za pomoc w sesji dziękujemy warszawskim sklepom: SportSklep, al. Jana Pawła II 65 (www.sportsklep.pl), Kettler, ul. Leszczyńska 6 (www.kettler.pl), oraz firmie Kler (www.kler.pl), za wypożyczenie mebli.

Zobacz także:

Zdjęcia: MJP Studio;
Makijaż i stylizacja: E.Chomka