Córka Angeliny Jolie pozuje w starej sukience mamy

Angelina Jolie pojawiła się na londyńskiej premierze swojego nowego filmu Eternals w towarzystwie pięciorga swoich dzieci i tym razem to one skradły całe show. Wszystko za sprawą Shiloh Jolie-Pitt, która postanowiła ubrać... starą sukienkę mamy. 15-latka założyła czarnobiałą stylizację od Dior z ich kolekcji jesień/zima 2019/20. Tą samą kreacją w 2019 roku zachwycała na czerwonym dywanie Angelina Jolie na konferencji prasowej filmu "Czarownica 2". Nastolatka postanowiła jednak skrócić ubranie i z długiej, poważnej wieczorowej sukni powstała krótka i filigranowa sukienka, idealna na drobną figurę Shiloh. 

To nie jedyny powód zamieszania wokół Shiloh. W wywiadzie dla Vanity Fair Angelina Jolie powiedziała, że Shiloh bardzo upodabnia się do swoich braci. "Ona chce być chłopcem. Więc musieliśmy ściąć jej włosy". Nastolatka wielokrotnie pojawiała się z rodzicami na czerwonych dywanach w męskich stylizacjach i krótkich fryzurach. W 2008 roku Brad Pitt wyznał w rozmowie z Oprah Winfrey, że Shiloh woli, aby zwracano się do niej imionami John lub Peter.

Wszystko jednak wskazuje na to, że piętnastolatka postanowiła zmienić swój wizerunek. W ostatnich tygodniach wielokrotnie pojawiała się na czerwonych dywanach w olśniewających sukienkach, niczym nie przypominając chłopięcego wyglądu, który kreowała przez lata.

To już rodzinny trend?

Niecały tydzień wcześniej, podczas premiery filmu Eternals w Los Angeles, szesnastoletnia Zahara Jolie-Pitt założyła tę samą srebrną suknię Elie Saab Couture w stylu vintage, którą Angelina Jolie ubrała na rozdanie Oscarów w 2014 oku. na rozdaniu Oscarów w 2014 r.

"Wszystkie moje dzieci bardzo lubią modę vintage i mają fioła na punkcie moich Oscarowych stylizacji. Postanowiliśmy więc, że ich kreacje na premiery filmu będą zrobione z moich starych ubrań" - tłumaczyła 19 października Angelina Jolie - "Powiedziałam im, załóżcie to i pewnie będziecie wyglądać lepiej niż ja!" - dodała ze śmiechem Jolie.