Córka Moniki Bellucci wkracza do świata mody

Córka Moniki Bellucci - Deva Cassel (jej ojcem jest francuski aktor, reżyser i producent filmowy Vincent Cassel) właśnie zadebiutowała w roli modelki.

15-letnia  Deva Cassel wystąpiła w kampanii i filmie reklamującym najnowsze perfumy Dolce&Gabbana. Córka Moniki Bellucci kilka miesięcy temu podpisała kontrakt z włoskim domem mody. Monica Bellucci cały czas towarzyszyła córce na planie zdjęciowym, a Vincent Cassel pochwalił się na swoim Facebooku reklamą z udziałem córki.

Aktor napisał: "Celui qui s’approche j’le nique", co tłumacząc na język polski znaczy:

Ktokolwiek się zbliży, pieprznę go.

Widać, że Deva Cassel odziedziczyła urodę i talent po mamie, bo kampania z jej udziałem wyszła zjawiskowo.

Zdjęcia do najnowszej kampanii Dolce&Gabbana nakręcono w jednym z najdroższych hoteli na świecie - Palazzo Avino w Ravello we Włoszech.

Deva Cassel idzie w ślady mamy?

Wszystko wskazuje na to, że Deva Cassel idzie w ślady mamy, zresztą jak widać nastolatka ma wielki talent i szkoda, żeby go zmarnowała. Urodę i talent córki Moniki Bellucci zauważyły już światowe marki, a doskonale wiemy, jak w świecie modelingu ważny jest debiut. Z pewnością po tym projekcie, Deva Cassel może spodziewać się kolejnych prestiżowych propozycji i teraz najważniejsze, żeby z pomocą rodziców dobrze pokierowała swoją karierą, bo widać, że ma potencjał.

Deva Cassel jest jedną z dwóch córek Moniki Bellucci i Vincenta Cassela. Para, która była małżeństwem przez 14 lat ma jeszcze drugą, młodszą córkę  Léonie Cassel.

Decyzja o rozwodzie aktorskiej pary była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. 53-letni Vincent Cassel w 2028 roku poślubił o 30 lat młodszą modelkę Tinę Kunakey. Monica Bellucci z kolei widywana jest zaś z francuskim rzeźbiarzem (i byłym modelem) Nicolasem Lefebre. 

Czy według was córka Moniki Bellucci - Deva Cassel jest podobna do mamy?