Córka Moniki Bellucci robi karierę jako modelka

Deva Cassel - córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela wystąpiła w najnowszej reklamie włoskiej marki Dolce & Gabbana. Po raz pierwszy córka Moniki Bellucci zadebiutowała w roli modelki dla tej marki rok temu. Już wtedy zagraniczne media zachwycały się niezwykłą urodą 15-latki, która niezwykle przypomina aktorkę Monikę Bellucci z lat młodości.

Deva na swoim Instagramie pochwaliła się kadrami z planu zdjęciowego reklamy dla D&G. Ubrana w zwiewną białą sukienkę i płaskie sandałki, z rozwianymi włosami, Deva Cassel wygląda niezwykle dziewczęco i naturalnie. Mamy nadzieję, że efekt końcowy reklamy będzie w tym samym klimacie, bo szkoda tak piękną urodę przykrywać toną makijażu i sztucznością.

Córka Moniki Bellucci jest kopią mamy!

Nie ma wątpliwości, że Deva Cassel odziedziczyła niezwykłą urodę po swojej mamie. Ona sama doskonale zdaje sobie sprawę z tego podobieństwa, ponieważ na jej profilu na Instagramie często pojawiają się zdjęcia z mamą, a także kolaże matka-córka w podobnych stylizacjach czy pozach. Niewątpliwie Deva jest kopią swojej mamy: zachwyca niezwykłym spojrzeniem, ustami i przepięknymi czarnymi włosami. 

Talent i urodę córki Moniki Belucci docenili już Włosi i jesteśmy przekonane, że Deva Cassel ma szansę na prawdziwą karierę i tego jej życzymy.

Deva Cassel - starsza córka Moniki Bellucci

Deva Cassel jest jedną z dwóch córek Moniki Bellucci i Vincenta Cassela. Para, która była małżeństwem przez 14 lat ma jeszcze drugą, młodszą córkę Léonie Cassel.