Choć córka Julii Roberts i Daniela Modera, Hazel Moder ma dopiero 17 lat, to już wie, że swoją przyszłość zwiąże ze światem filmu. Nastolatka miała okazję zagrać w kilku produkcjach i zadebiutować u boku ojca na Festiwalu w Cannes. Jak wygląda i czy faktycznie ma szansę zrobić oszałamiającą karierę? 

Kim jest i jak wygląda córka Julii Roberts i Daniela Modera, Hazel Moder?

Hazel Moder urodziła się 28 listopada 2004 roku. Na swoim koncie role w kilku produkcjach. Jedną z nich jest epizod w komediodramacie "Dzień Matki", w którym zgrała u boku... swojej mamy Julii Roberts. 

Nastolatka oczy i nos odziedziczyła po mamie, usta — po ojcu. Na czerwonym dywanie tegorocznej edycji Festiwalu w Cannes zaprezentowała się w skromnej jasnożółtej sukience, złotym naszyjniku i czarnych butach typu Mary-Jane. Postawiła na równie minimalistyczny "make-up no make-up" i prostą fryzurę. 

Jak zapewnia Julia Roberts, jej córka nie jest typem osoby zarozumiałej i niechętnie chwali się koneksjami: 

Moja córka niespecjalnie chce o mnie wspominać, podczas gdy jeden z moich synów nieustannie przechwala się, że jego matką jest Julia Roberts – powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

Julia Roberts i Daniel Moder – historia miłości i dzieci

Julia Roberts i Daniel Moder poznali się na planie filmu "Meksykanin". Są razem od 19 lat. Urodzona w 2004 roku Hazel nie jest ich jedynym dzieckiem. Nastolatka ma brata bliźniaka Phinnaeusa (Finna) i młodszego brata, 14-letniego Henry'ego. 

Zdjęcia Hazel Moder znajdziecie w naszej galerii.