Córka Doroty Szelągowskiej ma wadę serca

Dorota Szelągowska rzadko w mediach społecznościowych mówi o swoim życiu prywatnym, a zwłaszcza o dzieciach. Prowadząca program "Totalne remonty Szelągowskiej" jest mamą 3-letniej córki Wandy oraz 20-letniego syna Antka. I chociaż Dorota nie pokazuje twarzy dzieci, to zdarza się, że mówi o nich publicznie. Ostatnio Dorota Szelągowska na swoim stories wyznała, że jej córka Wanda ma wadę serca i leczy się w Centrum Zdrowia Dziecka. Projektantka wnętrz opowiedziała o chorobie córki przy okazji jednej z wizyt w centrum.

Czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było naprawdę trudne doświadczenie, chociaż też bardzo ubogacające. Myślę, że każdy powinien raz na jakiś czas tak się zderzyć z tym, co jest ważne.

Dorota Szelągowska w Centrum Zdrowia Dziecka: co tam robi?

Dorota Szelągowska niejednokrotnie udowodniła, że ma wielkie serce. Tym razem projektantka wnętrz postanowiła na swój koszt wyremontować łazienkę dla osób niepełnosprawnych w Centrum Zdrowia Dziecka. "Dziś zaczynamy remont łazienki. To bardzo potrzebna rzecz i niepełnosprawnym, i rodzicom" - relacjonuje na swoim stories.

To jest mój prywatny projekt, myślę, że trzeba zwracać różne rzeczy, jak się ma dużo. Trzymajcie kciuki za nas, bo musimy to zrobić szybko i dobrze. Cieszę się ogromnie" - dodaje projektantka wnętrz.

Cały remont ma zająć tylko sześć dni dlatego Dorota Szelągowska wraz z ekipą, z którą współpracuje przy okazji swoich programów, musi się naprawdę sprężyć.

To Cię może zainteresować: