Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez w październiuku 2021 r. ogłosili, że spodziewają się bliźniąt. Para wychowuje już czwórkę dzieci – Cristiano Juniora urodzonego w 2010 r., Evę i Mateo urodzonych w 2017 r. przez surygatkę i Alanę Martinę, wspólną córkę piłkarza i modelki. Do rodziny w kwietniu miały dołączyć jeszcze bliźniaki. Niestety Ronaldo i Rodriguez przekazali niedawno tragiczną wiadomość o śmierci swojego dziecka. Ich syn zmarł tuż po porodzie. „Pogrążeni w najgłębszym smutku musimy ogłosić, że zmarł nasz ukochany synek. To największy ból, jaki może poczuć każdy rodzic. Jedynie narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i szczęściem (…)  Nasz synku, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy cię kochać” – napisali w oświadczeniu. Teraz pogrążona w żałobie para pokazała zdjęciu kilkudniowej córki i w poruszających słowach podziękowała fanom za ich wsparcie. 

Córka Cristiano Ronaldo jest już w domu. Jak wygląda dziewczynka?

Kilkudniowa córka Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez jest już w domu. Para opublikowała na swoich profilach na Instagramie rodzinne zdjęcie, na którym pozują wszystkie dzieci piłkarza i modelki. Ronaldo trzyma kilkudniową córkę w swoich ramionach. 

Nie ma to jak w domu. Gio i nasza córeczka są wreszcie razem z nami. Dziękujemy wszystkim za wszystkie miłe słowa i gesty. Wasze wsparcie jest bardzo ważne i wszyscy czuliśmy miłość i szacunek, jakim darzycie naszą rodzinę – zaczęli wspólny wpis piłkarz i modelka. 


W dalszej części wpisu para podkreśliła, że chociaż przeżywa ciężkie chwile, jest wdzięczna za to, że ich córeczka jest zdrowa i mogła wrócić do domu. „Teraz jest czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie powitaliśmy na tym świecie”. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@cristiano)

CZYTAJ RÓWNIEŻ: