Zara Home na sezon jesień/zima 2018

W nowej kolekcji Zara Home na sezon jesień/zima 2018 zatytułowanej „Timless” zobaczymy przede, wszystkim dodatki i akcesoria w neutralnych kolorach o tytułowym, ponadczasowym charakterze. W serii „Timless”, królują przede wszystkim biele, brązy i zielenie, czyli wszystko to, co naturalne. Jak czytamy w notce promującą kolekcję:

Upływ czasu sprawia, że zaczynamy doceniać neutralne kolory oraz proste linie o wyszukanym charakterze.

Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. W obliczu szalonego tępa życia, dom ma być naszą oazą, w której będziemy mogli zarówno, wyciszyć się i odpocząć, i właśnie na to stawiają projektanci Zara Home.

Zara Home 2018: Timless

Przygotowane przez Zara Home narzuty, pledy oraz stołowa zastawa na pewno usatysfakcjonuje miłośników nie tylko naturalnych kolorów, ale również wysokiej jakości materiałów. Zgodnie z duchem kolekcji dobry materiał, w połączeniu z solidnym wykonaniem, posłuży nam na dłużej. Dlatego produkty z linii „Timless”, wykonane są z drewna, metalu, szkła, skóry, kaszmiru czy lnu.

Zara Home: co znajdziemy w kolekcji na jesień/zima 2018?

W kolekcji znajdziemy zarówno lnianą pościel, jak i ciepłe moherowe, czy kaszmirowe koce, które idealnie sprawdzą się podczas nadchodzących jesiennych wieczorów. W serii dostępne są również białe obrusy, drewniane misy czy zastawa stołowa wykonana z fajansu.

Na co Wy stawiacie podczas urządzania wnętrz? Wybieracie nowoczesne formy czy raczej sprawdzone klasyczne wzory?