Dom to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Nic więc dziwnego, że staramy się zrobić wszystko, aby nie ściągnąć na niego nieszczęść. Właśnie dlatego często zastanawiamy się, co przynosi pecha w domu. Z reguły w tego typu przesądy wierzyły nasze babcie, ale na pewno nie wiedziały one o meblu, który nie sprzyja losowi, ponieważ często gościł on w ich domach. Sprawdźcie, o co konkretnie chodzi. 

Co przynosi pecha w domu? Ten mebel kojarzy się z babcinym mieszkankiem, ale przyciąga zło

Istnieje pechowy mebel, który z reguły znajduje się w domach naszych babć. I choć kojarzy się ciepłem, dzieciństwem i radością, w rzeczywistości wcale nie jest tak przyjemny jak nasze wspomnienia. 

Zobacz także: 

Pechowym meblem, którego lepiej unikać w domu, jest... bujany fotel. Wygląda niepozornie, ale w rzeczywistości jest naprawdę groźny. Też uwielbialiście przesiadywać na takim krześle w dzieciństwie? Zobaczcie, dlaczego lepiej nie trzymać go w domu. 

Bujany fotel to pechowy mebel

Okazuje się, że bujany fotel to przedmiot, który ściąga do domu złe duchy. Jeżeli zatem nie chcecie, żeby ciemne moce zadomowiły się w waszym mieszkaniu, koniecznie się go pozbądźcie. Zanim jednak to zrobicie, sprawdźcie, czy fotel już nie został opętany. 

Jeżeli przedmiot co jakiś czas zaczyna bujać się sam z siebie, może to oznaczać, że złe moce już są w waszym domu. Wówczas najlepiej wykonać prastary rytuał szeptunek na złe moce, który pomoże wam uwolnić się od negatywnej energii. 

Wierzycie w tego typu rzeczy? Dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także:

Zobacz także: