Wielu z nas zastanawia się nad tym, co przynosi pecha w domu. Jest to bowiem miejsce, które ma być naszym azylem i nie chcemy ściągnąć na niego nieszczęść. Niestety często niektóre przedmioty, które wydają nam się niegroźne, w rzeczywistości przyciągają zło. Okazuje się, że przede wszystkim ta 1 rzecz może ściągnąć na nas pecha. Jeżeli chcesz tego uniknąć, jak najszybciej się jej pozbądź.  

Ta 1 rzecz ściągnie nieszczęście na twój dom 

Niemal każdemu z nas zdarzyło się trzymać w domu... puste butelki. Czasami z premedytacją zostawiamy te ładniejsze, bo mogą posłużyć np. za wazon na kwiaty. W innym przypadku robimy to przez przypadek, ponieważ zapominamy wyrzucić opakowania po wszelkiego rodzaju napojach. Okazuje się jednak, że powinniśmy na to uważać. 

Zobacz także: 

Pusta butelka w domu zwiastuje nieszczęście. Może ściągnąć pecha na nas oraz naszych domowników. Zobaczcie, dlaczego tak się dzieje. 

Pusta butelka przynosi pecha

Istnieje przesąd, który mówi, że pusta butelka przynosi pecha i przyciąga złe moce. To właśnie w niej może zadomowić się omen, który będzie ściągał na nasz dom nieszczęście. Właśnie dlatego warto jak najszybciej pozbyć się tego typu naczyń z mieszkania. 

Jeżeli jednak zamierzacie trzymać butelkę, bo bardzo wam się podoba, wówczas pamiętajcie o tym, żeby zawsze była ona wypełniona wodą. A jeżeli już zdarzyło wam się przechowywać puste szkło, koniecznie wykonajcie rytuał szeptuch na odgonienie pecha, do którego potrzebujecie jedynie wody i jajka. Potrafi zdziałać cuda.

A wy wierzycie w tego typu rzeczy, a może sami kolekcjonujecie puste butelki? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także:

Zobacz także: