OBEJRZYJ

Królowa Hiszpanii

Kolejna świetna rola Penelope Cruz. Tym razem zagra gwiazdę filmową z Hollywood, która przyjeżdża do Hiszpanii nakręcić film. Reżyser jednak zostaje aresztowany, a ekipa filmowa rusza mu na ratunek...

Ponad wszystko

Maddy od lat nie wychodzi z domu, w związku z chorobą immunologiczną. Wszystko się jednak zmienia, kiedy nastolatka zakochuje się w sąsiedzie. Zapowiada się wzruszający love story.

WYBIERZ SIĘ

#Lovepme. Wystawa miłosnych pocztówek

Unikalny zbiór archiwalnych pocztówek miłosnych z kolekcji Mariana Sołobodowskiego w Muzeum Etnograficznym. Wystawa nie tylko odwołuje się do powoli zanikającego zwyczaju wysyłania pocztówek i listów miłosnych. Ukazuje także obyczajowość danego okresu trafnie uchwyconą na dawnych pocztówkach. Bardzo romantyczne!

POSŁUCHAJ

Dworzec H&M

Dworzec H&M to trzy weekendy świetnych koncertów w Warszawie. Muzyczny mini festiwal pod patronatem szwedzkiego H&M rusza dziś 9.czerwca koncertami polskich raperów - Pezeta i Eldo. W następne weekendy posłuchamy przy Towarowej 3 w Warszawie m.in. Brodki, Fisz Emade i Taco Hemingwaya. Warto się wybrać już w ten piątek i sobotę!

Poświatowska/Radek "Kim jesteś dla mnie"

Słowa poetki Haliny Poświatowskiej z muzyką Janusza Radka - idealna płyta na wieczór w weekend. To płyta, która jest efektem projektu Poświatowska/Radek, jaki powstał w 2015 roku. Jego premiera odbyła się na Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Haliny Poświatowskiej i od tego czasu Janusz Radek zagrał blisko 30 bardzo dobrze przyjętych koncertów, prezentujących ten materiał. W związku z obchodami 50. rocznicy śmierci Haliny Poświatowskiej artysta nagrał album, który jest odzwierciedleniem programu koncertowego.