Obliczanie drogi życia

Liczbę drogi życia obliczamy, dodając poszczególne elementy pełnej daty urodzenia danej osoby. Załóżmy, że chcemy obliczyć barwę kogoś, kto się urodził 21.01.1957 roku. Dodajemy te liczby: 2+1+1+1+9+5+7=26. Redukujemy wynik do jednej cyfry 2+6=8. Liczba drogi życia tej osoby wynosi 8. Teraz odnajdujemy w tabeli, jaki kolor odpowiada tej liczbie życia. W tym przypadku kolorem jest różowy, ponieważ odpowiada on 8.

KOLORY AURY A LICZBA DROGI ŻYCIA

  • 1 – CZERWONY
  • 2 – POMARAŃCZOWY
  • 3 – ŻÓŁTY
  • 4 – ZIELONY
  • 5 – NIEBIESKI
  • 6 – INDYGO
  • 7 – FIOLET
  • 8 – RÓŻOWY
  • 9 – BRĄZOWY

Skoro już wiesz, jaką masz liczbę drogi życia, odczytaj, jakie znaczenie ma twój podstawowy kolor aury.

CZERWONY

Potencjał: przywództwo. To bardzo mocny kolor. Daje człowiekowi silne ego i chęć osiągania sukcesów. W dzieciństwie często bywa tłumiony. W konsekwencji aura może czasami wydawać się matowa. Po osiągnięciu przez jej właściciela wieku dorosłego aura nabiera mocy, wskazując, że osoba ta może wiele osiągnąć. Ludzie, których kolorem podstawowym jest czerwień, często zajmują odpowiedzialne, przywódcze stanowiska, ponieważ mają siłę, energię i charyzmę, konieczne, by kierować innymi. Lubią czuć się odpowiedzialni za innych i dążą do finansowych korzyści. Emanuje z nich również ciepło i wrażliwość. Czerwień świadczy też o odwadze. Wadami ludzi obdarzonych czerwienia bywają nerwowość i egocentryzm.

POMARAŃCZOWY

Potencjał: harmonia i współpraca. Pomarańczowy należy do barw ciepłych. Występuje jako kolor podstawowy w aurze ludzi obdarzonych naturalnym wyczuciem i taktem oraz dobrą intuicją. U takich, z którymi łatwo nawiązać kontakt. W ich towarzystwie każdy dobrze się czuje, a oni lubią spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. Są to osoby myślące, kompetentne, praktyczne, stojące mocno na ziemi, opiekuńcze i troskliwe. Wadami takich osób bywają lenistwo i postawa obojętności.

ŻÓŁTY

Potencjał: kreatywność, błyskotliwość. Ludzi, których kolorem podstawowym jest żółty, charakteryzuje entuzjastyczne podejście do życia, zmienność i pobudliwość. Myślą bardzo szybko. Lubią bawić innych, ale bardzo im się też podoba, gdy to inni ich bawią. Są towarzyscy i uwielbiają długie pogawędki na każdy temat. Chętnie się uczą i interesują wieloma rzeczami, ale często powierzchownie, zamiast poważnie zająć się jedną. Fascynują ich też nowe idee, lubią wyrażać swoją osobowość na różne sposoby, na przykład malując, śpiewając i tańcząc. Cechy negatywne: nieśmiałość i skłonność do kłamstwa.

Zobacz też:

CHIŃSKA ŻABA OBFITOŚCI - postaw ją w domu, a przyniesie Ci pieniądze!

Numerologia imion - sprawdź, jaką cyfrę ma Twoje imię?

Poznaj kolejne kolory na następnej stronie!