Obliczanie drogi życia

Liczbę drogi życia obliczamy, dodając poszczególne elementy pełnej daty urodzenia danej osoby. Załóżmy, że chcemy obliczyć barwę kogoś, kto się urodził 21.01.1957 roku. Dodajemy te liczby: 2+1+1+1+9+5+7=26. Redukujemy wynik do jednej cyfry 2+6=8. Liczba drogi życia tej osoby wynosi 8. Teraz odnajdujemy w tabeli, jaki kolor odpowiada tej liczbie życia. W tym przypadku kolorem jest różowy, ponieważ odpowiada on 8.

KOLORY AURY A LICZBA DROGI ŻYCIA

  • 1 – CZERWONY
  • 2 – POMARAŃCZOWY
  • 3 – ŻÓŁTY
  • 4 – ZIELONY
  • 5 – NIEBIESKI
  • 6 – INDYGO
  • 7 – FIOLET
  • 8 – RÓŻOWY
  • 9 – BRĄZOWY

Skoro już wiesz, jaką masz liczbę drogi życia, odczytaj, jakie znaczenie ma twój podstawowy kolor aury.

CZERWONY

Potencjał: przywództwo. To bardzo mocny kolor. Daje człowiekowi silne ego i chęć osiągania sukcesów. W dzieciństwie często bywa tłumiony. W konsekwencji aura może czasami wydawać się matowa. Po osiągnięciu przez jej właściciela wieku dorosłego aura nabiera mocy, wskazując, że osoba ta może wiele osiągnąć. Ludzie, których kolorem podstawowym jest czerwień, często zajmują odpowiedzialne, przywódcze stanowiska, ponieważ mają siłę, energię i charyzmę, konieczne, by kierować innymi. Lubią czuć się odpowiedzialni za innych i dążą do finansowych korzyści. Emanuje z nich również ciepło i wrażliwość. Czerwień świadczy też o odwadze. Wadami ludzi obdarzonych czerwienia bywają nerwowość i egocentryzm.

POMARAŃCZOWY

Potencjał: harmonia i współpraca. Pomarańczowy należy do barw ciepłych. Występuje jako kolor podstawowy w aurze ludzi obdarzonych naturalnym wyczuciem i taktem oraz dobrą intuicją. U takich, z którymi łatwo nawiązać kontakt. W ich towarzystwie każdy dobrze się czuje, a oni lubią spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. Są to osoby myślące, kompetentne, praktyczne, stojące mocno na ziemi, opiekuńcze i troskliwe. Wadami takich osób bywają lenistwo i postawa obojętności.

ŻÓŁTY

Potencjał: kreatywność, błyskotliwość. Ludzi, których kolorem podstawowym jest żółty, charakteryzuje entuzjastyczne podejście do życia, zmienność i pobudliwość. Myślą bardzo szybko. Lubią bawić innych, ale bardzo im się też podoba, gdy to inni ich bawią. Są towarzyscy i uwielbiają długie pogawędki na każdy temat. Chętnie się uczą i interesują wieloma rzeczami, ale często powierzchownie, zamiast poważnie zająć się jedną. Fascynują ich też nowe idee, lubią wyrażać swoją osobowość na różne sposoby, na przykład malując, śpiewając i tańcząc. Cechy negatywne: nieśmiałość i skłonność do kłamstwa.

Zobacz też:

CHIŃSKA ŻABA OBFITOŚCI - postaw ją w domu, a przyniesie Ci pieniądze!

Numerologia imion - sprawdź, jaką cyfrę ma Twoje imię?

Poznaj kolejne kolory na następnej stronie!

 
ZIELONY

Potencjał: uzdrawianie. Zieleń to barwa spokoju. Osoby, których jest kolorem podstawowym, są zrównoważone i powściągliwe. Często bywają uzdrowicielami. Chętnie współpracują z innymi ludźmi, są szczodrzy i godni zaufania. Wydają się mało wymagający, ale potrafi ą też być uparci, jeśli uważają, że sytuacja tego wymaga. Lubią nowe wyzwania i okazje, by sięgać ku coraz nowym celom. Są gotowi pracować tak długo, aż je osiągną. Ich wadami są brak elastyczności i sztywność poglądów.

NIEBIESKI

Potencjał: różnorodność. Niebieski to barwa doskonała. Ludzie nim obdarzeni są pozytywnie myślącymi entuzjastami. Ich szeroka aura pulsuje życiem. Tak jak wszyscy miewają lepsze i gorsze chwile, ale zawsze z widoczną łatwością udaje się im wydostać z każdej opresji. Ludzie, w których aurze dominuje błękit, do końca życia mają młode serce. Są szczerzy, uczciwi i na ogół mówią dokładnie to, co mają na myśli. W swoim życiu potrzebują swobody i różnorodności. Nienawidzą rutyny i nie lubią też, gdy się ich ogranicza. Uwielbiają podróżować, zwiedzać nowe miejsca i spotykać nowych ludzi. Ich wadą jest tzw. słomiany ogień. Zapalają się do różnych spraw i robią to z wielkim entuzjazmem. Jednak potem wytrącają go i bywa, że bardzo ciężko jest im skończyć to, co rozpoczęli.

INDYGO

Potencjał: odpowiedzialność za innych. Indygo bywa czasem tak mocny, że wygląda niemal jak fi olet. Barwa indygo jest ciepła, uzdrawiająca i wspomagająca. Ludzie, którzy mają ją w swojej aurze jako kolor podstawowy, prędzej czy później zaczynają zajmować się pomocą bliźnim. Lubią wspierać innych, rodzinę i przyjaciół, a nawet dalszych znajomych, a najszczęśliwsi są w otoczeniu tych, których kochają. Cieszy ich rozwiązywanie rodzinnych kłopotów i właśnie do nich ze swoimi problemami wszyscy się zwracają. Ich wadą jest nieumiejętność odmawiania, ponieważ łatwo dają się wykorzystywać tym, którzy na tę pomoc nie zasługują.

Poznaj kolejne kolory na następnej stronie!

 
FIOLETOWY

Potencjał: postęp duchowy i intelektualny. Ludzie, w których aurze dominuje ta barwa, przez całe życie rozwijają się duchowo. To nie przypadek, że biskupi noszą fioletowe szaty. „Fioletowi” często angażują się w sprawy duchowe lub metafizyczne. Intensywność koloru podstawowego może wskazywać na etap osiągnięty w rozwoju duchowym. Wiele osób obdarzonych fioletem próbuje wyprzeć się tego oblicza swojej natury. Takie postępowanie nie przynosi im jednak szczęścia, bowiem zawsze będą świadomi, że nie robią w życiu tego, co robić powinni. Kiedy się intensywnie uczą, pogłębiają wiedzę, to wówczas ich aura się powiększa i silniej oddziałuje na otoczenie. Ich wadą jest pewna wyniosłość, która często zraża do nich innych ludzi.

RÓŻOWY

Potencjał: odpowiedzialność i determinacja. Ta delikatna barwa, często pojawia się jako podstawowy kolor aury u ludzi zdecydowanych i upartych. Takich, którzy mierzą wysoko i dążą do celu z wielką determinacją. Dlatego często można ich spotkać na odpowiedzialnych stanowiskach przynoszących uznanie i pieniądze. Jednak w głębi duszy pozostają ludźmi skromnymi i bezpretensjonalnymi, którzy kochają spokojne życie wśród rodziny, są kochający, łagodni i mili. Ich wadą bywa czasem skłonność do marzeń o niebieskich migdałach.

BRĄZOWY

Potencjał: humanitaryzm. Ludzie o aurze brązowej bywają niezwykle atrakcyjni fizycznie. Są też opiekuńczy oraz wrażliwi na problemy i troski innych. Pomagają swoim bliźnim w wielu sprawach, gdyż mają miękkie serce i szczodre dłonie. Jeśli finanse im na to pozwalają, zostają wielkimi filantropami. Czasami bardziej przejmują się pomyślnością innych niż swoją. Otoczeniu wydaje się, że „brązowi” są zbyt rozrzutni i działają w sposób nieprzemyślany. Ich wadą jest nieumiejętność odmawiania, w wyniku czego ludzie często się im narzucają i wykorzystują ich.

Zobacz też:

Seks we śnie - co oznacza?

Biżuteria dopasowana do znaku zodiaku. Przyniesie Ci szczęście

Najbardziej lojalne znaki zodiaku. Będą wiernymi partnerami i mężami