Nasz wygląd może powiedzieć naprawdę sporo na temat naszej osobowości. Okazuje się, że nie tylko kolor oczu mówi prawdę na nasz temat, ale nawet dłonie są w stanie wskazać, jacy jesteśmy. Warto spojrzeć również na fryzurę. Barwa naszych kosmyków także określa to, jaką mamy osobowość. Jesteś ciekaw, co mówi o tobie kolor włosów? Sam się o tym przekonaj. 

Jak kolor włosów wpływa na człowieka?

Kolor włosów może powiedzieć sporo na temat naszej osobowości, ale przede wszystkim - jej mrocznego oblicza. Wskazuje najbardziej skrywane cechy, które wychodzą na jaw dopiero wtedy, kiedy pokazujemy swoją prawdziwą twarz.

Jeżeli zatem jesteś ciekaw, jak kolor włosów wpływa na nasz charakter, koniecznie zapoznaj się z poniższymi opisami. Dzięki temu dowiesz się całej prawdy na temat tego, jak mogą postrzegać cię inni. 

Zobacz także: 

Kolor włosów a osobowość człowieka 

A ty jaki masz kolor włosów? Pamiętaj, że chodzi o twój naturalny odcień.

  • Włosy blond - nie potrafisz długo usiedzieć w jednym miejscu. Wszędzie cię pełno i lubisz wtrącać się w nieswoje sprawy. Przez to ludzie postrzegają cię jako osobę wścibską i nielojalną. Bez wątpienia nie można ci jednak odebrać siły woli i umiejętności upartego dążenia do celu. 
  • Włosy brązowe - jesteś człowiekiem, który nie lubi się uzewnętrzniać. Każdą emocję dusisz w sobie, ale to nie oznacza, że nie potrafisz pokazać pazurków. Gdy już wybuchniesz, wypominasz innym wszystko od zarania dziejów. Przez to masz problemy w relacjach z innymi ludźmi. 
  • Włosy czarne - jesteś człowiekiem, który doskonale wie, czego chce od życia. Masz swoje zdanie na każdy temat i twoja racja zawsze musi być na wierzchu. W dodatku nie uznajesz półśrodków. Dla ciebie zawsze wszystko będzie białe lub czarne. 
  • Włosy rude - jesteś osobą, która żyje marzeniami. W życiu z reguły kierujesz się uczuciami i w obliczu wyzwań działasz impulsywnie. Lubisz być w centrum uwagi i zrobisz wszystko, żeby inni zwrócili na ciebie uwagę. Bywasz też odrealniony od rzeczywistości. 

Zobacz także: