Cleo czyliJoanna Klepko urodziła się 25 czerwca 1983 roku w Szczecinie. Mimo atystycznych pasji posiada bardzo konkretne wykształcenie. Ukończyła bowiem Szkołe główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie gdzie uzyskała tytuł inżyniera magistra na kierunku architektura krajobrazu.
Swoje muzyczne pasje spełniała m.in. w chórze gospel Soul Connection,  czy duecie Dwie Asie z którym gościła na wielu hip-hopowych płytach. W 2011 roku Joanna wzięła udział w pierwszej edycji programu X Factor, niestety nie udało się jej przejść do kolejnego etapu. Zajęła za to pierwsze miejsce w konkursie muzycznym Studia garażw kategorii rhythm and blues.

Od 2013 roku Cleo współpracuje z producentem muzycznym Donatanem. Ich pierwszy wspólny utwór My Słowianie przyniósł jej ogromną popularność i wielu fanów. W maju ubiegłego roku zaśpiewała go także na konkursie Eurowizji gdzie wraz z Donatanem reprezentowała nasz kraj. Utwór zajął 14 miejsce.
W Polsce My Słowianie cieszył się jednak niesłabnącym uznaniem, został nagrodzony przez słuchaczy radia RMF MAXXX podczas festiwalu Top trendy 2014 w Opolu. Kolejnymi utworami były Cicha Woda i Brać.

W listopadzie zeszłego roku ukazał się także jej solowy album nagrany z Donatanem pt. Hiper/Chimera. Krążek szybko zdobył status złotej, a później platynowej płyty.

Cleo przyznaje w wywiadach, że dużo zawdzięcza Donatanowi i mimo wielu upadków w swoim zawodowym życiu dzięki determinacji udało jej się wiele osiągnąć. Podobnie jak muzyk unika wypowiedzi na temat życia prywatnego, na próżno też szukać skandali z nią w roli głównej na plotkarskich portalach.

Cleo sprawia wrażenie bardzo skromnej, ale twardo stąpającej po ziemi dziewczyny. Nie zabiega o  rozgłos, koncentruje się na muzyce. Jej fani uwielbiają ją nie tylko za charakterystyczny głos, ale także ogromne poczucie humoru które przejawia w rozmowach z nimi na portalach społecznościowych.