Cindy Crawford pokazała się bez makijażu

Cindy Crawford została przyłapana na spacerze ze swoim mężem bez grama makijażu. Od razu widać jednak, że gwiazda nawet bez niego prezentuje się rewelacyjnie. Modelka w tym roku skończyła 53 lata, ale jej cera wygląda na znacznie młodszą. Jest rozświetlona, gładka i ma wyrównany koloryt. Fryzura Cindy Crawford również pozostała w swoim naturalnym ułożeniu. Jej śliskie, wycieniowane włosy swobodnie opadały na ramiona. Na spacer modelka wybrała się w ciemnej koszuli i czarnej, satynowej spódnicy. Do tego zestawu dopasowała małą skórzaną torebkę i japonki, które nadały całej stylizacji dodatkowego luzu. W końcu Cindy Crawford ma 175cm wzrostu i zupełnie nie potrzebuje dodawać sobie kolejnych centymetrów.

Cindy Crawford zdradziła swoją makijażową rutynę

Cindy Crawford nie po raz pierwszy pokazała się publicznie bez makijażu. Gwiazda nieraz wyrażała swoje poparcie dla promowania naturalności. Zdjęcia modelki bez makijażu możemy zobaczyć między innymi na jej Instagramie. Ponadto Cindy Crawford nie ukrywa, że na pierwszym miejscu w kwestii urody stawia pielęgnację. Jeśli jednak decyduje się na makijaż, stawia na „basic face”, składającą się z nałożenia podkładu, korektora, pudru i różu. Modelka wyznała nawet, że jej mąż nie przepada za makijażem i nie lubi nawet tego najbardziej subtelnego. Cindy Crawford żartobliwie mu odpowiada, że maluje się dla innych kobiet, a nie dla mężczyzn.

Cindy Crawford naturalnie na spacerze z mężem

Cindy Crawford na spacer wybrała się ze swoim mężem. Gwiazda mocno trzymała męża pod rękę i uśmiechała się promiennie do mijanych ludzi. Para jest razem od 21 lat, jednak widać, że wciąż są w sobie bardzo zakochani. Mają razem dwójkę dzieci – 18-letnią Kaię Gerber i 20-letniego Presley’a Walkera Gerbera. Jedno i drugie poszło w ślady matki i rozpoczęło karierę w modelingu. Życzymy im, żeby zrobili taką karierę jak ich mama, Cindy Crawford!

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia Cindy Crawford na spacerze z Randem Gerberem i więcej zdjęć 53-letniej modelki bez makijażu, zapraszmy do galerii.