"Każda bajka ma swoją ciemną stronę", czytamy w zajawce filmu "Ciemniejsza strona Grey'a", drugiej części adaptacji "50 twarzy Grey'a". Jamie Dornan, czyli Grey, filmowy bogacz o skłonnościach sado maso w sypialni prosi swoją dotychczasową dziewczynę (Dakota Johnson) o powrót.

Niekończące się sceny łóżkowe i seks w każdej sytuacji i w wielu odsłonach zdają się nie mieć końca, jednak na upojne życie pary kochanków pada cień. Nowa filmowa zajawka zdradza widzom, że w fabule pojawiają się dotychczasowe miłostki Grey'a, smutne, opuszczone i żądne zemsty. Na ekranie zobaczymy też Kim Basinger! 

Szczególnie jedna z nich mocno da się we znaki filmowym Anastasii i Christianowi.

"Ciemniejsza strona Grey'a" może więc pojawić się na półce obok innych thrillerów erotycznych, jednak do "Nagiego instynktu" jeszcze jej daleko. Co nie zmienia faktu, że seksowny Grey i jego łóżkowe przygody trafiły już do kanonu popkultury XXI wieku i ani myślą dać się zdetronizować. Powieściowa trylogia, na podstawie której powstały dwie filmowe części sprzedała się w milionowym nakładzie i bardzo długo utrzymywała się na liście bestsellerów "New York Times'a".

Niektórzy "Ciemniejszą stronę Grey'a" nazywają porno dla mamusiek, jednak eksperci są zgodni - zarówno powieść jak i film pobudzają erotyczną wyobraźnię i mogą zmienić jakość życia w sypialni. Oby tylko za bardzo się nie inspirować, choć z pewnością coś w tym jest.

Zobaczcie nowy zwiastun "Ciemniejsza strona Greya"!

ZOBACZ TEŻ:

RYAN GOSLING JAKO ASTRONAUTA NEIL ARMSTRONG

CZYM JEST SINGAPURSKI POCAŁUNEK?