Chrissy Teigen o seksie po porodzie

Modelka i blogerka Chrissy Teigen znana jest z tego, że na swoim profilu na Instagramie bez ogródek pokazuje jak wygląda życie matki dwójki małych dzieci.

Chrissy Teigen nie bała się  przyznać do tego, że cierpiała na depresję poporodową po narodzinach córeczki, nie wstydzi się zamieszczać zdjęć w trakcie karmienia piersią oraz pokazuje, jak zmienia się ciało po ciąży i porodzie.

Ostatnio Chrissy Teigen udzieliła wywiadu dla magazynu "Women's Health", gdzie zdradziła, jak wygląda seks mamy dwójki dzieci.

To bez znaczenia, kim jesteś - seksowną wokalistką R&B, czy byłą modelką w bikini, jesteś po prostu zmęczona. Wciąż jest w nas ta pasja do siebie nawzajem, ale czy robimy to pod wpływem chwili w szatni? Nie! Jednak to jest zabawne: jeśli on gdzieś występuje, patrzę na niego i myślę: "Och, jaki jest seksowny". Chyba będziemy uprawiali dziś sex. - powiedziała w wywiadzie Chrissy Teigen

Chrissy Teigen o akceptacji siebie

Chrissy Teigen zanim została mamą pracowała jako modelka i wielką wagę przywiązywała do swojego wyglądu i wagi. Teraz po dwóch ciążach i porodach jej ciało bardzo się zmieniło, a ona sama musiała na nowo się z nim zaprzyjaźnić.

Blogerka na swoim profilu na Instagramie niedawno zamieściła krótki filmik, w którym pokazała między innymi rozstępy na swoim brzuchu. Do wpisu zamieściła komentarz: "Myślę, że one już nie znikną. To jest moje nowe ciało".

Chrissy Teigen walczy również z promowanym w mediach idealnym ciałem kobiet: „To istne szaleństwo. Świetnie, że ludzie mają piękne ciała i są dumni z tego, że mogą się nimi pochwalić na Instagramie. Ale przez to, że zewsząd otaczają nas szczupłe i wytrenowane sylwetki, łatwo zapomnieć, jak wyglądają te „zwyczajne” (brak mi lepszego określenia). 

Chcemy wokół siebie więcej osób takich jak Chrissy Teigen, które inspirują nas i uświadamiają nam, że nie musimy robić nic na pokaz i nic nikomu udowadniać.