Joseph Tidd - mały wielki bohater

Rodzice dziecka  napisali na Instagramie “jeden roczek, jedna ręka”, opisując swoje młodsze dziecko. Starają się oni możliwie jak najbardziej zaangażować chłopca w normalne życie w społeczeństwie. Dziecko nie potrafi jeszcze samo wyrażać swoich myśli słowami, ale oswajanie go z jego niepełnosprawnością w sposób jaki robią to jego rodzica - na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Piękne zdjęcia niepełnosprawnego chłopca

Nie można przejść obojętnie obok zdjęcia małego chłopca bez ręki, który przybija piątkę piłkarce z tą samą niepełnosprawnością.  Kobieta, która do niego podbiegła na meczu to Carson Pickett, piłkarka i gwiazda futbolu z drużyny Orlando Pride. Sama jest bardzo zaangażowana w szerzenie edukacji dotyczącej niepełnosprawności. Stara się oswajać ludzi z myślą, że osoby takie jak ona poza brakiem kończyny niczym więcej nie różnią sięod pozostałych osób. Mama chłopca zdążyła uchwycić ten moment na fotografii. Nie potrzebne są nawet słowa dziecka, aby widzieć jego szczęśliwy wyraz twarzy. Jak twierdzą rodzicę mały Joseph był strasznie podekscytowany, wchodząc w interakcję z kimś kto jak on nie ma ręki. Rodzice w jego imieniu napisali pod zdjęciem umieszczonym na Instagramie:

Jeśli nie możesz dostrzec, jaką radość mi sprawiła (ww. piłkarka), spójrz na mój podwójny podbródek!

Dziecko dzielnie wkracza w dorosłe życie

Z mediów społecznościowych, z których regularnie korzystają rodzice Josepha możemy się dowiedzieć jak dobrze radzi on sobie z niepełnosprawnością. Nie tylko zdjęcie z meczu jest urocze. Na większości fotografii dziecko jest roześmiane, bawi się i stale jest pełne energii. Mamy nadzieję, że wraz z wchodzeniem w okres dojrzewania zarówno rodzice, jak i starsza siostra przyczyni się do tego, aby Josephowi nigdy nie schodził ten zaraźliwy uśmiech z twarzy.