Chlebowa kulka na pieniądze kryje w sobie potężną moc. Wystarczy tylko jedna, a możesz odmienić swoje życie na lepsze.

Zobacz także: 

Jakie właściwości magiczne ma chlebowa kulka na pieniądze?

Nie od dzisiaj wiadomo, że chleb ma niezwykle silne właściwości magiczne. Świadczyć może o tym fakt, że chleb w naszej kulturze cieszy się ogromnym szacunkiem, a co więcej, jest stałym elementem w wielkanocnym koszyczku. Dlatego też chlebowa kulka na pieniądze kryje w sobie wielką moc, która:

 • przyciąga i pomnaża gotówkę,
 • wspiera podejmowanie mądrych decyzji,
 • zapewnia dostatek i wszelką pomyślność,
 • przynosi szczęście,
 • chroni przed wampirami energetycznymi i osobami, które nie są nam przychylne,
 • wnosi harmonię do naszego życia.

Jak się zatem możesz przekonać, chlebowa kulka na pieniądze ma skuteczne działanie. Pamiętaj jednak, że biała magia nie zastąpi twojego realnego działania, ani nie zdejmuje z ciebie odpowiedzialności za podjęte decyzje. Jej działanie polega na wspomaganiu i stworzeniu dobrej atmosfery, która przyczyni się do poprawy twojej sytuacji finansowej.

Sprawdź:

Jak wykonać rytuał z chlebową kulką?

Wykonanie chlebowej kulki na pieniądze nie jest trudne, ani skomplikowane, Musisz jednak pamiętać o kilku zasadach, zanim zaczniesz praktykować białą magię. Jasno i klarownie określ swoją intencję. Nie może być ona przypadkowa. Nie może także działać na szkodę innej osoby. Jeśli będziesz kierowała się negatywnymi emocjami, zamiast pomnożyć gotówkę, ściągniesz na siebie pecha. Poza tym, wykonując ten rytuał na pieniądze, musisz zachować powagę oraz postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

 1. Oczyść swoją aurę ze złej energii. 
 2. Pomyśl o tym, że pieniądze, których oczekujesz, są dobre, a majątek nie odbierze ci tego co masz np. szczęśliwego i udanego związku.
 3. Wypowiedz w myślach swoją intencję. Wyobraź sobie, na co wydasz pozyskane pieniądze.
 4. Weź do ręki piętkę, a z chlebowego miąższu ulep kulkę.
 5. Cały czas skupiaj się na swojej intencji. Gdy poczujesz, że przepełnia cię pozytywna energia, włóż chlebową kulkę do portmonetki.

Ten rytuał z chlebowej kulki  ma natychmiastowe działanie, szczególnie jeśli wykonasz go w piątek rano.

Zobacz także:

Przeczytaj także: