Dalekie Chiny, ich kolory i tradycyjną kulturę marka MAC postarała się zamknąć w jednej kolekcji. Chinese New Year, której premiera przypada na styczeń, to przede wszystkim makijaż w stylu retro. Wiadomo, że tradycyjny chiński make up, który Azjatki noszą z okazji świąt, niełatwo wykonać, jednak z pomocą nowej kolekcji MAC może Wam się to udać.

Bazę całej gamy stanowią trzy kolor szminek do ust z formułą MAC, lekko błyszczące i nawilżające. Dodatkowo, w kilku różnych odcieniach czerwieni - od ceglastej po pudrowy róż. Chińskie kocie oko wykonacie przy pomocy czarnego linera w pisaku (w pędzelku bywają niewygodne, a precyzja to klucz!), a policzki potraktujcie różami w kamieniu (pokuście się o mocniejsze pociągnięcie pędzlem).

Przyda się także kredka do brwi MAC i świetna paletka cieni do powiek z dziewięcioma kolorami. Baza, która również znalazła się w kolekcji ma za zadanie rozświetlić twarz i wyrównać koloryt skóry.

Jak przystało na MAC, nie zawiodły również opakowania. Kwiatowe, w odcieniach czerwieni kojarzą się nam się z pierwszą częścią przejmującego filmu "Kwiaty Wojny".

Zobaczcie całą kolekcję w galerii!

ZOBACZ TEŻ:

TRENDY URODOWE Z INSTAGRAMA 2016

FRYZURY NA WIOSNĘ 2017: INSPIRACJE VINTAGE!