2023 to Rok Królika. Biorąc pod uwagę charakterystykę tego chińskiego znaku zodiaku, możemy przypuszczać, że najbliższych 12 miesięcy będzie spokojne i przełomowe. Chińska wróżba wskazuje jednak na coś zupełnie innego. Okazuje się, że spokojny Królik może doprowadzić do wielu nieprzyjemnych konfrontacji, bo agresorzy nie śpią, tylko ukrywają się w podziemiach. Zobaczcie, co to może dla nas oznaczać i jak brzmi chińska przepowiednia na 2023 rok. 

Chińska przepowiednia na 2023 rok. Rok Królika wcale nie będzie spokojny

22 stycznia rozpocznie się chiński nowy rok. Będzie to Rok Królika, ponieważ właśnie ten znak zodiaku odpowiada za najbliższych 12 miesięcy. Dopiero 10 lutego 2024 roku nastąpi zmiana i wejdziemy w Rok Smoka. Zanim to się jednak wydarzy, musimy zmierzyć się z wyzwaniami rzucanymi nam przez Królika. 

Zobacz także: 

Rok Królika zapowiadał się całkiem dobrze. Jest to bowiem znak zodiaku sprzyjający spokojowi i zagłębianiu się w siebie samego. Wspomaga także relacje. Niestety chińska przepowiednia na 2023 rok nie wygląda kolorowo. 

Astrolog Mały Deszcz przedstawił swoją wróżbę na Rok Królika na łamach portalu kobieta.onet.pl. Wskazuje w niej, że 2023 faktycznie będzie rokiem introwertyków, ale to sprawi, że wszyscy ekstrawertycy i agresorzy przejdą do podziemia. 

Delikatny Królik nie lubi konfrontacji, dlatego otwarta wrogość przestanie nadawać ton globalnej polityce. Nie oznacza to jednak, że strony konfliktu zaczną dążyć do rozejmu. Raczej zmienią strategię i zamiast jawnie demonstrować swoje zamiary i siłę, zejdą do podziemia. Stąd wystąpi większe prawdopodobieństwo terrorystycznych zamachów, tajnych układów czy zakulisowych działań - możemy przeczytać na łamach kobieta.onet.pl. 

Zdaniem astrologa wszystkie istotne decyzje będą podejmowane z dala od blasku fleszy, a co za tym idzie... zwykli obywatele nie będą mieli do nich dostępu i mogą być zaskoczeni obrotem wielu spraw. Rok Wodnego Królika jest w dodatku pozbawiony żywiołu ognia, co zwiastuje trudności gospodarcze oraz kryzys. 

Rok Królika to rok introwertyków

Mimo niepokojów w światowej polityce i gospodarce najważniejsze jest to, co będzie działo się wokół nas. A o to możemy być spokojni. Każdy będzie miał czas, żeby dowiedzieć się, czego tak naprawdę pragnie i skupić się na własnych emocjach.

Zobacz także:

To też dobry rok na budowanie więzi. To czas przyjaźni, miłości i romansów. W najbliższych miesiącach warto się zatem skupić na relacjach z innymi ludźmi - pogłębiać je i odważnie przenosić je na kolejne wymiary. 

A ty myślisz, że 2023 rok będzie dla ciebie dobry? Koniecznie daj nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: