Jak usunąć przebarwienia na twarzy?

Musimy to przyznać: przebarwienia potrafią skutecznie zepsuć nastrój. Jak przygotować się na wielkie wyjście, kiedy spod makijażu prześwitują czerwone plamy? Albo gdy po lecie nos ”ozdobiony” jest masą piegów, a ty jesteś ostatnią osobą, której marzy się styl na Anię Shirley?

Zwykle przebarwienia są efektem nadmiernej lub stałej ale pozbawionej ochrony ekspozycji na słońce. To m.in. piegi oraz brązowe plamy, które mogą utrzymać się na skórze przez długi czas. Równie uparcie tkwią czerwone przebarwienia powstające po stanach zapalnych, przede wszystkim po wypryskach. W wyniku złuszczania naskórka z czasem bledną, ale może to zająć miesiące (lub nawet lata) nim znikną całkowicie. Warto nieco wesprzeć skórę w walce z przebarwieniami za pomocą przeprowadzanych przez kosmetologów zabiegów złuszczających oraz stosując właściwe kosmetyki, przede wszystkim działający rozjaśniająco krem na przebarwienia.

Dobry krem na przebawienia, czyli jaki? Jakie składniki powinny się w nim znaleźć?

Pozyskiwany z perły pyłek nie tylko przywraca przemęczonej skórze prawidłowy koloryt, ale także zmniejsza widoczność przebarwień. Krem na przebarwienia bogaty w perłę tworzy na powierzchni skóry film, który nie tylko ukrywa hiperpigmentację, ale dodatkowo odbija światło, dzięki czemu skóra zostaje rozświetlona. Rezultaty kremu z perłą są zauważalne już przy jednokrotnej aplikacji. Śmiało więc nakładaj perłowy krem na przebarwienia i każdego ranka, i pod makijaż. Słowem: za każdym razem, kiedy chcesz zachwycać pełną blasku i nieskazitelną cerą.

Ekstrakt z korzenia lukrecji to częsty składnik kremu na przebarwienia - niezwykle ważny dla skóry problematycznej, borykającej się z stanami zapalnymi. Lukrecja nie tylko sprawia, że przebarwienia i zaczerwienienia bledną, ale również aktywnie walczy z ich przyczyną. To składnik o silnych właściwościach łagodzących, co ma kluczowe znaczenie w pielęgnacji skóry problematycznej. W efekcie nie tylko rozjaśnia przebarwienia, ale także uspokaja stany zapalne skóry, przez co ich przebieg jest zdecydowanie łagodniejszy. Jeśli twoim marzeniem jest nie tylko wolna od przebarwień skóra, ale także planujesz pozbyć się wyprysków, to krem na przebarwienia z lukrecją będzie dla ciebie idealny.

Walka z plamami pigmentacyjnymi może zająć wiele miesięcy, ale nie musi. Skorzystaj z naszych propozycji i wybierz swój krem na przebarwienia. Regularnie nakładaj na twarz, a wkrótce będziesz zaskoczona pierwszymi efektami.