Chanel makijaż na wiosnę

W kwestii wiosennych kolekcji kosmetyków do makijażu Chanel bardzo często prześciga konkurencję. Makijażyści tego francuskiego domu mody sięgają bowiem po najbardziej odważne trendy z wybiegów, proponują niebieskie winylowe błyszczyki czy czerwony cień do powiek, a manicure polecają w kolorze maku lub żółci. Takie mocne zestawienia kolorystyczne dominują w nowej odsłonie Chanel wiosna 2018. Całość inspirowana jest kolorami włoskiego Neapolu, miasta, z którego pochodzi dyrektor kreatywna marki, Lucia Pica.

"Kiedy zamykam oczy i myślę o Neapolu, to są właśnie kolory, które widzę we wspomnieniach.", mówi Pica.

Faktycznie jej wizja Neapolu jest niezwykle barwna. To miasto, które nieustannie się zmienia, a jednak wciąż jest historyczną kolebką. Miejsce, które buzuje dźwiękiem i kolorem, ciepłe i żywe, a jednocześnie antyczne i dostojne.

Intensywne kolory makijażu Chanel Neapolis

Tak właśnie można też opisać kolekcję makijażową Chanel. Jest nietypowa, wymaga odwagi w aplikacji, ale pokazuje, że w każdej z nas tkwi odrobina szaleństwa. Wiosna to zresztą czas na zmianę makijażu, zabawę kolorem - jeśli nie jesteście fankami kolorowych cieni do powiek i preferujecie klasyczne beże, dlaczego by nie spróbować żółtego manicure? Niebieski błyszczyk z kolei nada winylowe wykończenie czerwonej pomadce, trochę przekornie i naprawdę interesująco.

My jesteśmy makijażem Chanel zachwycone, bo daje dziesiątki możliwości na nowy sezon. Nasze motto? Odważcie się!