Podejście ekspresowe  

Większość kobiet czeka z zabiegami na ciało do wiosny, aby wtedy rozpocząć intensywny program modelowania sylwetki, redukcji cellulitu czy ujędrniania wiotkiej skóry np. na brzuchu, udach, ramionach czy pośladkach. Oczywiście, dzięki nowoczesnym technologiom i zabiegom można dziś osiągnąć wspaniałe efekty w krótkim czasie.  

Dr Barbara Jerschina podkreśla: – Jako jedyna klinika medyczna w Polsce oferujemy możliwość wykonania zabiegów na całe ciało w trakcie jednej wizyty – przy czym zabieg trwa od 1,5 do 2 h! Wykorzystujemy przy tym te same technologie albo łączymy je w indywidualnie zaplanowane programy zabiegowe, tak aby uzyskać jak najbardziej spektakularne efekty. Jest to możliwe, ponieważ klinika jest wyposażona w najnowsze i najskuteczniejsze technologie na ciało, w tym takie bestsellery, jak Onda, Icoone, Clatuu Alpha, Proshock Ice, Venus Legacy, Schwarzy czy Ultraformer. Wiele z nich jest zduplikowanych (występują w 2, 3, a nawet 4 egzemplarzach!), dzięki czemu zabiegi mogą być wykonywane jednocześnie nawet przez 3 lub 4 kosmetolożki, co znacznie skraca czas pobytu w klinice.  

Podejście długofalowe  

Dr Barbara Jerschina od lat zajmuje się leczeniem nadwagi i otyłości, ucząc swoich pacjentów zdrowego stylu życia. Mówi: – Dla wielu osób utrata nawet 5 kg i 1-2 rozmiarów staje się dużym wyzwaniem i problemem. Oczywiście, nie uda się to bez diety i wysiłku fizycznego, do czego zawsze namawiam swoich pacjentów i staram się ich motywować do zmiany, nie tylko dla lepszego wyglądu, ale też poprawy zdrowia i samopoczucia. Zabiegi mogą w tym być bardzo pomocne. Jesteśmy jedną z niewielu klinik, która włącza programy zabiegowe już na samym początku odchudzania, nawet u osób ze sporą nadwagą czy otyłością – dzięki temu nie tylko zyskują większą motywację do pracy, a efekty są szybsze, ale też możemy uniknąć problemu rozciągnięcia, wiszenia i dużej wiotkości skóry po zrzuceniu zbędnych kilogramów.  

Pamiętaj, że najgorszym pomysłem są głodówki i diety-cud, po które tak często wiele osób sięga przed wakacyjnymi wyjazdami, co zwykle potem kończy się efektem jo-jo. Dr Barbara Jerschina stawia na długofalowe, rozsądne odchudzanie i modelowanie sylwetki pod opieką lekarza, czasami konieczne jest też włączenie farmakologii czy odpowiedniej suplementacji. Możesz mieć jednak pewność, że efekt będzie trwały, a ty nauczysz się zdrowego stylu odżywiania, tak aby nie poddawać swojej wagi ciągłym wahnięciom, które też sprzyjają luźnej, wiotkiej skórze, rozstępom i cellulitowi.  

Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique oferuje unikalne pakiety na ciało, które pozwalają w bezpieczny sposób, pod opieką dr Jerschiny, zrzucić 5 kg w 2-3 tygodnie, 6-12 kg w 8 tygodni oraz powyżej 12 kg w 16 tygodni, jednocześnie dbając o jędrną skórę i pięknie wymodelowaną sylwetkę.   

Podejście kompleksowe  

Dr Barbara Jerschina podkreśla, że odchudzanie nie zastąpi zabiegów modelujących i odwrotnie. Bardzo ważne jest trzymanie diety i codzienna dawka umiarkowanego ruchu. Mówi: – Stopniowe przywracanie zdrowego stylu życia, odżywiania oraz kontrolowanej aktywności fizycznej z jednoczasowym zastosowaniem nowoczesnych medycznych technologii hi-tech oraz innych dostępnych elementów leczenia, takich jak farmakoterapia czy suplementacja, zapewnia największą skuteczność. Jeżeli uwzględnimy zabiegi w kompleksowym leczeniu – nawet w tak skrajnych przypadkach, jak operacje bariatryczne – efekty długofalowe będą najlepsze z możliwych. 

Dlatego nie czekaj do wiosny! Zacznij swój własny program „piękne ciało & fantastyczne samopoczucie” – ułożony indywidualnie dla Ciebie, adekwatnie do twoich możliwości czasowych czy finansowych, przez dr Barbarę Jerschinę i zespół jej doświadczonych kosmetolożek. I pamiętaj: nigdy nie jest za późno, aby zacząć! Nawet nie musisz czekać do kolejnego poniedziałku lub nowego roku… :-)  

Zobacz także:

 

Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique 
ul. Topiel 18, Warszawa  
www.drjerschina.pl