Parę miesięcy temu aktorka Amber Heard obiecała, że wszystkie pieniądze z ugody rozwodowej z Deppem - 7 milionów dolarów, czyli około 29 milionów złotych - przekaże na rzecz organizacji non-profit American Civil Liberties Union.

Czy tak się stanie, zobaczymy. Na dzień dzisiejszy aktorka bardzo wyraźnie angażuje się w różnego typu akcje wspierające kobiety, głównie w kontekście walki z przemocą domową oraz niezależnością kobiet. Amber wydała właśnie oświadczenie, w którym bardzo otwarcie wypowiada się na temat swoich przeżyć. Nagrała filmik, który został opublikowany z dniu międzynarodowego dnia przemocy wobec kobiet. Podczas wypowiedzi padły m.in. następujące słowa:

„Nie musisz przechodzić przez to piekło sama. Bo tak naprawdę nie jesteś sama. Pamiętaj, że wszystko można zmienić. Przemoc wobec kobiet nie ogranicza się do dosłownej przemocy. Jej częścią jest też to, jak mówi się o niej w mediach i kulturze. Musimy wziąć odpowiedzialność za to, jak o niej mówimy. Tylko w ten sposób ludzie nie będą się bali wyjść z ukrycia".

Co myślicie? Wierzycie w szczerość aktorki?

Przeczytaj również:

Ile zapłacono za sukienkę Marilyn Monroe?