Byk i Strzelec jako para: tak czy nie?

Kiedy pewny siebie i komunikatywny Strzelec dostrzeże i doceni urok nieco wycofanego i nieśmiałego Byka – od razu będzie chciał zdobyć jego serce. Ich miłość rozpocznie się od wybuchu wielkich emocji i poważnych, romantycznych deklaracji. Ta dwójka nie będzie chciała rozstawać się nawet na krok. Wspólne wyjazdy, długie rozmowy i czas spędzony na planowaniu przyszłości to wspaniałe momenty ich związku. Strzelec będzie oczarowany inteligencją i dojrzałością Byka. Z kolei dotychczas rozważny i praktyczny Byk otworzy się na doświadczanie nowych, ekscytujących rzeczy. 

Kiedy opadną pierwsze emocje, Byk i Strzelec zaczną przyglądać się sobie uważniej. Zauważą wiele wad i zorientują się, że mają zupełnie inną wizję wspólnej przyszłości. Strzelec będzie unikał jak ognia rozmów o założeniu rodziny i wybudowaniu domu, zaś Byk nie da za wygraną i w końcu pokaże swój zaborczy charakter. 

Czy Byk i Strzelec mają szansę na wspólną przyszłość?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy Byk i Strzelec pasują do siebie. Z pewnością mają ze sobą wiele wspólnego. Obydwoje mają pozytywne nastawienie i wiedzą, czego chcą od życia. Są niezwykle wytrwali i ambitni. Oprócz tego są zorientowani na ciągły rozwój i doświadczenia, które umocnią ich charakter. To dwa znaki zodiaku, które posiadają w sobie wiele uroku i wewnętrznego ciepła. Łączy ich również to, że lubią jasne sytuacje i unikają intryg, plotek i niedopowiedzeń. Stawiają na dobry przepływ informacji i mają wypracowane zasady moralne. Unikają kłamstwa i manipulacji. 

Strzelec z Bykiem mogą stworzyć udany związek, jeżeli włożą w niego wiele pracy i nauczą się doceniać potrzeby i odczucia drugiej strony. Jako dwie zupełnie różne energie, mogą wzajemnie się uzupełniać i rozwijać. Strzelec jako znak zodiaku, którym rządzi żywioł ognia, jest impulsywny, nieprzewidywalny i przebojowy. Przy Byku może nauczyć się rozwagi i odpowiedzialności. Chociaż nie lubi wybiegać w przyszłość i martwić się o jutro, będąc w związku z kimś spokojnym i roztropnym, zrozumie, że życie nie polega na ciągłej zabawie. 

W przypadku wrażliwego i pracowitego Byka, sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej. Związek ze Strzelcem nauczy go tego, że nie wszystko da się zaplanować, a wyjście ze strefy komfortu może być szansą na to, by zdobyć nowe, fascynujące doświadczenia. Byk to ziemski znak zodiaku, który nie przepada za zmianami i konsekwentnie broni swoich racji. Kiedy otworzy się na dialog, zobaczy, że nie jest nieomylny, a pomysły i plany innej osoby mogą okazać się wartościowe i przynieść wiele dobrego.

Dopasowanie znaków zodiaku: Strzelec i Byk

Największą trudnością w związku Byka ze Strzelcem będzie wypracowanie wizji wspólnej przyszłości. Strzelec w związku jest niezwykle romantyczny. Doskonale wie, co zrobić, aby oczarować druga połówkę i dostarczyć jej wielu niesamowitych przygód. Niestety jest też dosyć lekkomyślny i bardzo ceni sobie wolność. Do słabych stron Strzelca można zaliczyć: 

Zobacz także:

 • brak poczucia odpowiedzialności;
 • rozrzutność; 
 • życie chwilą; 
 • niechęć do zobowiązań;
 • skłonność do flirtu; 
 • wycofanie się z relacji, kiedy pojawią się pierwsze problemy. 

Byk w miłości zachowuje się zupełnie inaczej. Po początkowej fazie fascynacji i wielkiej radości, do głosu dochodzi jego zdroworozsądkowe podejście do życia. To znak zodiaku, który lubi jasne sytuacje i przygotowuje precyzyjnie obmyślony plan. Od drugiej połówki oczekuje tego, że stworzy z nim rodzinę i zamieszka w domku z daleka od miejskiego zgiełku. To jego marzenie, o którym z pewnością wspomni, gdy tylko poczuje się bezpiecznie w tej relacji. Kiedy wizje wspólnego życia ze Strzelcem okażą się niemożliwe do spełnienia, Byk pokaże swoje drugie oblicze. Do słabych stron tego znaku zodiaku należą: 

 • zaborczość i zazdrość;
 • nieustępliwość;
 • przekonanie o tym, że jego zdanie jest najważniejsze; 
 • nieustanna potrzeba bycia docenianym; 
 • oziębłość w okazywaniu uczuć. 

Horoskop partnerski dla Byka i Strzelca

Horoskop partnerski pomoże wskazać, jakie znaki zodiaku są ze sobą najlepiej dopasowane i mają szansę na szczęśliwą, wspólną przyszłość. Niektóre z nich łączy podobny temperament i zestaw tożsamych cech charakteru. Istnieją też przypadki, kiedy kosmos wysyła sygnał, że dwa zupełnie odmienne od siebie znaki połączy zasada przyciągania do siebie przeciwieństw. Będą czerpać siłę ze swojej odmienności i to w niej odnajdą drogę do miłości. 

Kompatybilność znaków zodiaku w przypadku Strzelca i Byka jest niezwykła. Te dwa zodiaki są w stanie stworzyć udaną romantyczną relację, która przetrwa próbę czasu. Jeżeli oprą swój związek na szczerości, wzajemnym szacunku i trosce – z pewnością czeka ich sukces. Pani Byk i Pan Strzelec dogadają się bez większych komplikacji. Ona zajmie się pielęgnowaniem domowego ogniska i sprawami organizacyjnymi, zaś on będzie ją nieustannie zaskakiwał i dostarczał nowych pozytywnych wrażeń. 

Relacja kobiety spod znaku Strzelca i mężczyzny spod znaku Byka będzie nieco inna. Tutaj o kwestie założenia rodziny i budowania spokojnego, dostatniego i harmonijnego życia będzie zabiegał partner. Jego celem stanie się podarowanie ukochanej wszystkiego, czego tylko zapragnie, ale w zamian za to oczekuje od niej stałości w uczuciach i zajęcia się rodziną. Kobieta-Strzelec nie do końca widzi się tak tradycyjnym schemacie. Jeżeli chcą zbudować wspólną przyszłość, będą musieli zgodzić się na pewne kompromisy. Byk musi zrozumieć, że jego plany mogą ulec zmianie i nie powinien mieć pretensji, że druga strona ma inne oczekiwania wobec życia. 

Horoskop miłosny dla Strzelca i Byka

Byk i Strzelec w związku są jak dwie przeciwstawne energie. Mają inne temperamenty i tempo działania, ale w kwestii związanej z życiem erotycznym dogadują się bez słów. Nie ma nawet cienia wątpliwości, że pod tym względem są dobrani perfekcyjnie. Namiętność i czułość to dwie cechy, które łączą Byka i Strzelca. Miłość i doznania cielesne stanowią bardzo ważny aspekt ich życia. Pod tym względem nie mają sobie równych. Na zachowawczość i wstydliwość nie ma miejsca w ich sypialni. Zawsze robią to, na co mają ochotę.