Trendy na jesień 2019

Jesień tuż za rogiem, dni stają się coraz chłodniejsze, a my chętniej sięgamy do garderoby w poszukiwaniu wczesnojesiennych akcesoriów. Buty, czyli jeden z najważniejszych elementów każdej stylizacji, w tym sezonie nie zawiodą fanek mody. Jesień 2019 i wczesnojesienne propozycje to przede wszystkim wiązane botki w stylu Mary Jane, botki z kwadratowym noskiem, botki z futerkiem i wciąż super modne buty w zwierzęce wzorki np. wężową skórę.

Nowa kolekcja Kazar Pre Fall 2019

Najnowsze trendy zdecydowanie na dobre zagościły w najnowszej kolekcji polskiej marki Kazar Pre Fall. Ta marka udowadnia, że polska metka jest synonimem jakości i innowacyjności w projektowaniu. Na tle konkurencji, wyróżnia się dbałością w doborze materiałów, wysoką jakością wykonania oraz starannie przemyślanymi kolekcjami. Marka przeszła też całkiem niedawno rebranding, zyskując nowe logo i świeży sznyt. Powstał nie tylko nowy logotyp, ale też dizajnerski monogram, a Pre Fall to pierwsza taka kolekcja w nowej odsłonie.

Modne kolory na jesień

Tym razem projektantów Kazar zainspirowała natura -  Monochromatyczne wapienie, piaskowce oraz iły ceramiczne z elementami rud żelaza, które były dla butów i toreb Kazar tłem, miały też znaczenie symboliczne - przejście między upalnym latem a ciężką zimą.
Zmiana pór roku odbija się mocno także w palecie barw – dużą część kolorów stanowią subtelne odcienie natury m.in. pudrowy błękit, ciepły beż czy ciemna szarość (nawiązująca do odcieni dymu). Niejako w opozycji stoją zdecydowane kolory – kawowe brązy, lakierowana skóra (jeden z hitów sezonu) i zwierzęce wzory. Sporo też w tej kolekcji rudości, które przywodzą na myśl polską złotą jesień.

Nie tylko sama kolekcja, ale również towarzysząca jej kampania zasługuje na uwagę. Genialne, mocne zdjęcia zapadają w pamięć, zwłaszcza, że pozuje na nich świetny duet - pochodząca z naszego kraju super modelka Emilia Nawarecka i serbski it boy, czyli Sasha Knezevic, były mąż Anji Rubik.


Przyglądając się butom Kazar na wczesną jesień, nie można nie zauważyć dobrych męskich propozycji. Skórzane sneakersy w wersji na co dzień, czy buty z obcasem typu kubańskiego spodobają się niejednemu fanowi mody. Tutaj rządzi dobrej jakości minimalizm.


My już mamy swoje typy w tej kolekcji, a Wy?