BrzydUla 2 zaskoczy fanów

"BrzydUla" przed laty była jednym z najpopularniejszych, polskich seriali. Wszyscy czuliśmy niedosyt, gdy w 2009 roku oglądaliśmy ostatni odcinek serii. Losy Uli Cieplak na zmianę wzruszały i bawiły fanów. Nic dziwnego! Każda z nas widziała w jej czerwonych okularach chociaż część samej siebie. Po ponad dziesięcioletniej przerwie producenci postanowili pokazać nam jak potoczyły się losy głównych bohaterów. Serial powrócił na ekrany tego roku i okazało się, że wygląd Uli znów odbiega od popularnego kanonu piękna. Kilka tygodniu temu Julia Kamińska w rozmowie z FAKT TV zdradziła, że graną przez nią bohaterkę czeka kolejna metamorfoza.

BrzydUla - kontrowersje wokół serialu

W nowym sezonie BrzydUli Ula Cieplak jest już mamą trójki dzieci. Całkowicie poświęciła się życiu rodzinnemu przez co nie pracuje już w firmie FeboDobrzański. Wielu internautów zadawało sobie jednak pytanie – naprawdę musi być tak, że każda mama jest zaniedbana, zmęczona i pozbawiona czasu na relaks? Okazuje się, że twórcy przygotowali dla nas trochę inną historię niż sobie wyobrażaliśmy… Choć bawi, serial „BrzydUla” już z założenia oparty jest nieco na stereotypach, wszak fabuła pokazuje niepowodzenia głównej bohaterki spowodowane jej wyglądem, oraz przemianę, która tak naprawdę wcale nie musiałaby się odbyć, aby Ula była szczęśliwa i spełniona. Z „BrzydUlą” jest trochę jak z „Seksem w Wielkim Mieście” - uwielbiamy, ale oglądając po latach, często... łapiemy się za głowę. 

Zobacz też: "Kozacka miłość" to hit TVP. Kim jest piękna Zoriana Marchenko?

Czeka nas wielka metamorfoza Uli Cieplak

W ostatnim czasie na instagramie Julii Kamińskiej, która wciela się w postać głównej bohaterki, pojawiło się zdjęcie z planu filmowego. Aktorka wygląda na nim olśniewająco. Czy to kolejna metamorfoza Uli? Mogliśmy się tylko domyślać. Teraz jednak wszystko stało się jasne: w rozmowie z FAKT TV Julia Kamińska zdradziła, że jej bohaterka przejdzie kolejną przemianę:

Mogę zdradzić, że metamorfoza Uli będzie polegać bardziej na zmianie jej samopoczucia. Na uświadomieniu sobie, że jest ważna, piękna, kochana i potrzebna, i nie może zapominać o sobie.