Brwi – nieumiejętna pielęgnacja i makijaż postarza

Na co dzień najczęściej pamiętamy o kremie nawilżającym i chętnie sięgamy po kryjący podkład, którym chcemy zamaskować niedoskonałości, i który w naszym mniemaniu ukryje też pierwsze objawy starzenia się skóry. Jak do tego momentu, a nie doszłysmy nawet do połowy porannego rytuału pielęgnacyjnego, prawdopodobnie popełniłyśmy już dwa grzechy przeciw młodości: nie pomyślałyśmy o filtrze i - jeśli mamy skórę skłonną do trądziku (a badania wskazują, że co druga dorosła kobieta zmaga się z tą przykrą przypadłością dorosłych) – wybraliśmy nieodpowiedni produkt (skóry ze skłonnością do trądziku powinny sięgać po najlżejsze krycie, np., to w formie kremu BB).

Makijaż permanentny brwi, oczu i ust - czy warto go zrobić?

W ciągu dnia, poza pielęgnacją najpewniej dołożymy do tego rejestru win jeszcze kilka: przesadzimy ze słońcem, sięgniemy po cukier (a może i po dokładkę), a dzień zamkniemy drinkiem.

Błędy w pielęgnacji brwi

No dobrze, ale gdyby pielęgnację przeciwstarzeniową w klasycznym rozumieniu odłożyć na chwilę na bok, zostawić w spokoju dietę i ćwiczenia, ale i tak bezczelnie i uparcie pragnąć odjąć sobie kilka lat? Okazuje się, że to możliwe! Istnieje prosty sposób, który pomoże zdjąć nam z twarzy dobre kilka lat jednym prostym gestem. Magiczne hasło to poprawna pielęgnacja brwi – o ile sięgając po wszelkie inne metody odmładzania musimy liczyć się z tym, że na efekty przyjdzie nam dłużej lub krócej poczekać, o tyle poprawna pielęgnacja i fachowa regulacja brwi przynosi natychmiastowe i to niewiarygodne efekty! W galerii podpowiadamy jak pielęgnować brwi, by uzyskać młodszy wygląd.