Brooklyn Beckham wydał książkę

"What I see" to wydawniczy debiut 18-letniego Brooklyna Beckhama, syna Davida i Victorii Beckham. Brooklyn od dawna znany jest ze swojej fotograficznej pasji, studiuje fotografię na uczelni w Londynie, a jego posty na Instagramie śledzi ponad 10 milionów osób. Teraz jego najlepsze zdjęcia udało się zebrać i wydać w formie książki, w której każda z fotografii opatrzona jest opisem autora. Brooklyn Beckham dokumentuje życie swojej rodziny, robi też dużo zdjęć podczas podróży po świecie. Jednak mimo ogromnej rzeszy fanów w sieci jego książka spotkała się falą krytyki, wielu profesjonalnych fotografów nie zostawiło suchej nitki na dziełach Beckhama, zarzucając im brak wyrazistości i... infantylne opisy. Szczególnie skrytykowano niewyraźne zdjęcia słoni, przy których Beckham napisał, że "trudno je fotografować". Internauci szybko znaleźli w sieci mnóstwo znakomitych zdjęć słoni, pokazując, że da się to robić dobrze.

Nie wszyscy są jednak tak krytyczni i złośliwi. W mediach pojawiło się też wiele głosów w obronie Brooklyna Beckhama, zwracających uwagę na jego bardzo młody wiek i prawo do błędów. Z kolei Elle nazwało Brooklyna "wschodzącą gwiazdą", a "Heat World" określiło jego książkę mianem "genialnej". Nie brakuje również wyważonych komentarzy, takich jak ten Franceski Dow z Publisher Penguin Random House:

"What I see" to książka dla nastolatków, stworzona przez nastolatka, która pozwala fanom Brooklyna Beckhama spojrzeć na jego świat z jego wyjątkowej perspektywy.

 

 

Thank you so much! @christiesinc @poloralphlauren #whatiseebrooklynbeckham

Post udostępniony przez bb (@brooklynbeckham) 27 Cze, 2017 o 2:52 PDT