Britney Spears walczy o swoją wolność

Britney Spears poprzez swojego prawnika poprosiła sąd o zniesienie kurateli, jaką roztoczył nad nią jej ojciec. Przypominamy, że chodzi o ubezwłasnowolnienie, jakim została objęta Britney ponad 12 lat temu. Po załamaniu nerwowym piosenkarki jej ojciec, Jamie Spears, roztoczył nad nią kuratelę, która uniemożliwiała jej samodzielne decydowanie o swoich finansach i życiu prywatnym. Gwiazda nie mogła na przykład wyjść za mąż, decydować o swoim majątku, czy brać udziału w głosowaniu.

Brat piosenkarki niedawno wyjawił, że Britney Spears nigdy nie była zadowolona ze swojej sytuacji prawnej, jednak na samym początku kuratela była niezbędna. Po swoim załamaniu nerwowym w 2007 roku stan psychiczny gwiazdy nie był stabilny, przez co ubezwłasnowolnienie było konieczne. Obecnie jednak panuje przekonanie, że Britney jest dalej objęta kuratelą, mimo swojego stabilnego stanu. Dlatego też zdecydowała się na złożenie pisma o oddalenie ubezwłasnowolnienia. Czy sąd przychyli się prośby gwiazdy?

Britney Spears: nowe fakty na temat stanu psychicznego - ruch #freeBritney przybiera na sile

Za Britney Spears murem stoi połowa Hollywood. W mediach społecznościowych coraz większy rozgłos zyskuje akcja #freeBritney, czyli uwolnić Britney. Ma ona na celu informowanie ludzi o stanie psychicznym i prawnym artystki oraz zachęcenie fanów do wspierania jej w tym trudnym czasie. Wielu z nich uważa, że jest ona przetrzymywana przez swojego ojca wbrew własnej woli. Miałaby również wysyłać ukryte sygnały z prośbą o pomoc do swoich fanów. Do ruchu przyłączyły się również inne gwiazdy, takie jak Paris Hilton czy Demi Lovato.

Choć #freeBritney cieszy się olbrzymią popularnością, a internauci pragną pomóc swojej ulubionej piosenkarce, to ostatnio na jaw wyszły fakty, które mogą utrudnić odzyskanie przez Britney Spears pełni praw obywatelskich. Okazuje się, że stan zdrowia wokalistki znacznie się pogorszył. Oznacza to, że być może będzie ona musiała być objęta kuratelą do końca swojego życia.

ZOBACZ TEŻ: Hollywoodzki chirurg skrytykował Katarzynę Warnke. Poszło o operacje plastyczne

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears) Sie 17, 2020 o 2:56 PDT