Bombshell - o czym będzie film?

Bombshell opowiada historię pracownic z Fox News, które postanowiły przerwać milczenie. Decyzja ta stała się równoznaczna z wypowiedzeniem wojny szefowi stacji - Rogerowi Aliesowi, w postać którego wcielił się Russell Crowe. W walczące kobiety wcieliły si:ę Margot Robbie, Nicole Kidman i Charlize Theron.

Bombshell - ile trzeba czekać do premiery?

Niestety Bombshell nie ujrzymy w kinach w najbliższych dniach. Kinomaniacy muszą jeszcze poczekać na film do sezonu jesienno-zimowego. Na pocieszenie możemy wspomnieć, że w tym samym okresie na ekrany wejdzie np. “Last Christmas”, “Małe kobietki” i kolejne “Gwiezdne wojny”. To będzie prawdziwy raj dla miłośników nowości filmowych. My już nie możemy doczekać się premier tych filmów.

Margot Robbie w Bombshell?

Dla wszystkich, którzy są bardzo ciekawi jaką grę aktorką ma Margot Robbie podpowiadamy, że kobietę można już ujrzeć na ekranie w sali kinowej. Jeszcze nie w Bombshell, ale równie polecanym filmie, pt. “Pewnego razu... w Hollywood, Quentina Tarantino.

Bombshell, czyli powrót do starego tematu?

Skandal z Fox News niejednokrotnie był już poruszany mediach, a nawet miał okazję trafić na ekran kinowy. Jednak tym razem z obsadą z Bombshell, za sprawą Nicole Kidman, Margot Robbie Charlize Theron przypuszczamy, że nikt nie wyjdzie z kina niezadowolony!

Bombshell - zwiastun

Na własne oczy zobacz grę aktorską Nicole Kidman, Margot Robbie, Charlize Theron. My już miałyśmy okazję: