Co czeka na ciebie jeśli zajrzysz do Kami? Przede wszystkim skuteczne treningi pod okiem jej męża, które odbywają się w każdy poniedziałek, środę i niedzielę. Wiadomo jednak, że ćwiczenia w połączeniu z odpowiednią dietą przynoszą szybsze rezultaty. Dlatego pozostałe live'y Kami poświęca na pokazanie interesujących kulinarnych tricków i porady dietetycznych. Materiał zapisany na kanale przez 24 godziny daje ci możliwość skorzystania z niego w dogodnej dla ciebie porze znajdziesz go w wyróżnionych relacjach. Dodatkowo raz w tygodniu czeka na ciebie sesja Q&A z dietetykiem i trenerem, która pomoże ci rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące twoich ćwiczeń i diety. Ale to nie wszystko! Kami proponuje ci także spersonalizowane menu, które otrzymasz jeśli wejdziesz na www.createdwithlove.pl i w kalkulatorze obliczysz swoją kaloryczność, którą prześlesz na jej maila - kami@createdwithlove.pl. W odpowiedzi dostaniesz dietę dopasowaną do twoich wyliczeń. Do osiągnięcia zamierzonego celu wystarczy ci już tylko motywacja i zacisze własnego domu!

Sukces z dowozem do domu

Próbowałaś już wielu przepisów i diet. Nie masz czasu na zakupy, gotowanie czy myślenie o proporcjach makro i mikroskładników? Kami ma rozwiązanie i na ten problem. W ramach prowadzonego przez nią i Darka cateringu dietetycznego Created with Love możesz zamówić w wygodną indywidualną dietę pudełkową z dowozem do domu. Kami gotuje zdrowo, smacznie i ekologicznie z powodzeniem odchudzając klasyki każdej kuchni. W ułożonym dla ciebie menu zadba także o podstawę diety czyli odpowiedni rozkład mikro i makro składników stanowiących klucz do twojego sukcesu. Nim zamówisz usługę wypełniasz formularz na www, który pozwala jej poznać twoje preferencje i potrzeby żywieniowe. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z dni testowych diety byś upewniła się czy ci ona pasuje. Tak rozumiana jakość posiłków to zupełnie nowy standard wśród diet pudełkowych. Najwyższa jakość cechuje również wykorzystane w daniach składniki. Darek osobiście dokonuje bowiem wyboru i testu wszystkich produktów, jakie zostaną wykorzystane w twoich daniach. Jeśli zamówisz catering w Created with Love zyskasz pewność, że mięso pochodzi wyłącznie z ekologicznych hodowli, jajka tylko od kur z wolnego wybiegu, a warzywa zawsze od certyfikowanych rolników.

Wirtualna kolejka

Tak restrykcyjne założenia w prowadzeniu firmy powodują, że created with Love działa w oparciu o limit klientów, powyżej którego nie przyjmuje w danym momencie nowych zamówień. Choć jest to bardzo nietypowe podejście w dobie usług masowych to właśnie ono pozwala marce utrzymać niezmiennie najwyższy poziom usługi, który zapewnił im sukces i kolejkę oczekujących na zwalniające się miejsca. Jeśli więc zainteresowała cię ich oferta wypełnij formularz na www już dziś.

Dietę zamówisz na www.createdwithlove.pl