Wampiry energetyczne to ludzie, którzy próbują wyssać z nas całą energię. Są manipulantami i zrobią wszystko, żeby popsuć nam humor. Często czynią to zupełnie nieświadomie, a niekiedy złośliwie. Niezależnie od tego, jakie są ich pobudki, można sobie z nimi poradzić. Blokada wampira energetycznego w dodatku nic nie kosztuje i jest prostsza, niż wam się wydaje. Zobaczcie, co zrobić, żeby osiągnąć komfort psychiczny. 

Blokada wampira energetycznego. Ta jedna rzecz pomoże ci osiągnąć komfort psychiczny

Wampiry energetyczne bywają bardzo uciążliwe dla społeczeństwa. Są jednak sposoby na to, żeby sobie z nimi poradzić, a jeden z nich jest zupełnie darmowy. Z nim blokada wampira energetycznego jest banalnie prosta. 

Zobacz także: 

Żeby okiełznać wampira energetycznego wystarczy... pić wodę. Okazuje się, że odpowiedni poziom nawodnienia jest w stanie sprawić, że wpływy takich osób nie będą nam straszne. Zobaczcie, jak to działa. 

Picie wody blokuje wampiry energetyczne

Picie wody według wielu specjalistów potrafi działać jak najlepsza magia. Wystarczy, że wykonamy rytuał samoopieki, dzięki któremu będziemy w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu.

Weź butelkę z wodą, a następnie napisz na niej markerem intencję, którą chcesz osiągnąć. W przypadku blokowania wampirów energetycznych warto napisać np. wiara w siebie i cierpliwość. Następnie wypij całą wodę z butelki, wizualizując sobie, że jesteś bardzo pewny siebie i starając się uspokoić myśli tak, żeby mieć jak najwięcej cierpliwości. 

Dzięki temu rytuałowi będziesz w stanie pokonać każdego wampira energetycznego. Przestaniesz bowiem pozostawać podatny na jego działanie, a wypracowana pewność siebie sprawi, że nie będziesz przejmować się jego zachowaniem w stosunku do ciebie. 

Zobacz także:

Zobacz także: