Jaka parą stanowią Bliźnięta i Strzelec?

W tym przypadku kompatybilność znaków zodiaku jest wyjątkowo trafna. Miłosna droga Strzelca i Bliźniąt jest usłana różami. Te dwa znaki zodiaku potrafią stworzyć udaną relację. Obydwoje nie lubią stać w miejscu i marnować okazji do tego, by przeżyć coś niesamowitego. Dlatego też, kiedy wpadną sobie w oko – bardzo szybko przechodzą do konkretów. Ich znajomość przechodzi na wyższy etap już po kilku tygodniach. Zarówno Strzelec, jak i Bliźnięta nie mają problemów z tym, aby opowiadać o swoich uczuciach. Każde z nich lubi wiedzieć na czym stoi i jakie oczekiwania ma druga ze stron. A jeśli mowa o tej dwójce, to z pewnością nie interesuje ich tradycyjny model rodziny. Zamiast myśleć o zakupie domu, wola zaplanować kolejną, szaloną podróż. Żyją niestandardowo i wiele osób może mieć im to za złe. Strzelec z Bliźniętami nie martwią się tym, co powiedzą inni ludzie. Żyją po swojemu i są ze sobą bardzo szczęśliwi

Horoskop partnerski Strzelec-Bliźnięta

Gwiazdy jednoznacznie wskazują na to, że Strzelec z Bliźniętami dogada się w miłości. Są to znaki zodiaku, którymi władają różne żywioły, jednak nie przeszkadza im to w budowaniu wspólnej przyszłości. Są zafascynowani sobą nawzajem i potrafią spędzać długie godziny na snuciu intelektualnych rozważań. To para aktywna i wesoła. Są dla siebie nie tylko kochankami, ale też najlepszymi przyjaciółmi. 

Oto, co połączy Strzelca z Bliźniętami: 

  • optymizm i zapał do działania; 
  • podróże i nauka nowych umiejętności; 
  • intelekt i nieustanna potrzeba rozwoju; 
  • komunikatywność i szczerość. 

Strzelec jako ognisty znak zodiaku bywa niezwykle ekspresyjny i czarujący. Ma milion pomysłów na minutę i żaden z nich nie wydaje się być na tyle szalony, aby zaprzestać jego realizacji. Jest dowcipny, towarzyski i pewny siebie. To właśnie te cechy najbardziej podobają się Bliźniętom, które również słynął z tego, że cenią sobie spontaniczność i dobrą zabawę. Jak każdy powietrzny znak zodiaku Bliźnięta są niezależne, ciekawe świata i nieco chaotyczne. Połączenie Bliźniąt ze Strzelcem wskazuje na wiele niespodziewanych zwrotów akcji i brak rutyny. To duet, który potrafi czytać sobie w myślach. 

Bliźnięta i Strzelec są jak dwie połówki tego samego jabłka. Mają wiele wspólnych pasji i zainteresowań. Uwielbiają spędzać ze sobą czas i nie nudzą się swoim towarzystwem. Obydwoje szanują prywatną przestrzeń partnera – zarówno Bliźnięta, jak i Strzelec cenią sobie niezależność i nawet będąc w związku muszą czuć pewną dozę wolności. 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Jak Bliźnięta i Strzelec dogadują się w łóżku? 

To dwa znaki zodiaku, które muszą odczuwać nieustanną fascynację. Są żywiołowi, działają instynktownie i nie chcą żyć według utartych schematów – tak działają Bliźnięta i Strzelec. Horoskop miłosny dla tej dwójki przewiduje, że potrafią świetnie porozumiewać się nie tylko w sferze codziennego życia, ale również w kwestiach związanych z sypialnią. Strzelec jest namiętny i dynamiczny, a Bliźnięta wcale nie pozostają w tyle i są otwarte na eksperymenty oraz nowe doznania. 

Strzelec i Bliźnięta: na co powinni uważać?  

Dopasowanie tych znaków jest niemalże idealne, jednak jak w każdym związku, tu również mogą zdarzyć się pewne gorsze momenty. Strzelec bywa impulsywny, niecierpliwy i ma tendencje do wywyższania się. Bywają sytuację, kiedy nie panuje nad nerwami – a wtedy może powiedzieć wiele przykrych słów pod adresem partnera, bądź partnerki. Bliźnięta, kiedy poczują się urażone, nie pozostaną dłużne. Kłótnie, które rodzą się między nimi, są intensywne i nie przechodzą bez echa. Obie strony długo analizują usłyszane słowa. Jeżeli ta dwójka chce przetrwać ciężkie próby, powinna uspokoić nerwy i czasami ugryźć się w język, aby nie zranić ukochanej osoby. 

Zobacz także: 

Strzelca może irytować brak zdecydowania Bliźniąt, które zwyczajnie nie lubią brać na siebie odpowiedzialności. Z kolei Bliźnięta może drażnić szukanie poklasku i uznania drugiej ze stron. Strzelec musi bowiem czuć, że gra pierwsze skrzypce i bywa przemądrzały. To właśnie na te cechy powinny uważać Bliźnięta i Strzelec. Związek przetrwa kryzys, jeśli będą wobec siebie bardziej wyrozumiali.